Strona główna / Praca zdalna / iPhone 3GS z Navigonem
czwartek 11 czerwiec 2009 | Cezary Tchorek-Helm
iPhone 3GS z Navigonem
Do pełni mobilnego szczęścia, które zapewnia Apple dostarczając iPhone 3GS można dołączyć jeszcze coś. Jeżeli mamy nowy system operacyjny Apple OS 3.0 i oprogramowanie MobileNavigator - od czerwca 2009 będziemy mogli wzbogacić iPhone;a o funkcjonalność programu Navigon.

 

Już przed końcem czerwca użytkownicy iPhone’ów na całym świecie będą mogli wyposażyć je w profesjonalne oprogramowanie nawigacyjne za pośrednictwem  sklepu App Store.

“Dzięki nowemu systemowi operacyjnemu OS 3.0, Apple umożliwił korzystanie na iPhone’ach z oprogramowania nawigacyjnego, a NAVIGON zdołał szybko dostosować MobileNavigator’a do ich wymagań. iPhone może być teraz przekształcony w wszechstronną, w pełni funkcjonalną nawigację" -  mówi Egon Minar, szef NAVIGON AG.

 

Alternatywa w App Store

Dzięki wgranemu oprogramowaniu MobileNavigator , iPhone 3G (z nowym systemem Apple OS 3.0) i nowy iPhone 3GS bezpiecznie doprowadzą swoich użytkowników do celu, dzięki zaktualizowanym mapom i inteligentnym funkcjom. 

2 wersje 

MobileNavigator będzie dostępny w sklepie Apple App Store w dwóch wersjach. Pierwsza to wersja LITE, dostępna bezpłatnie, jednak nie pozwalająca nawigować, a jedynie wyświetlająca mapę i najbliższe cele specjalne (POI). Drugą opcją jest pełna wersja oprogramowania, która pozwala nawigować szybko i pewnie do każdego celu. Ta wersja zawiera znane rozwiązania firmy NAVIGON, między innymi Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań (Reality View Pro), Asystenta Pasa Ruchu (Lane Assistant Pro), Asystenta Prędkości (Speed Assistant), ostrzeganie o znakach drogowych, tryb dzienny i nocny, a także wyświetlanie celów specjalnych w sąsiedztwie zaplanowanej trasy. Dzięki tym funkcjom oprogramowanie MobileNavigator wyróżnia się na tle konkurencji, także ze względu na wykorzystanie cech iPhone’a, aby korzystanie było jeszcze przyjemniejsze. Jeśli np. użytkownik obróci iPhone’a o 90 stopni, wyświetlacz automatycznie dostosuje obraz do aktualnego położenia. Oprócz dostosowania ekranu i inteligentnego systemu wprowadzania adresów, jest także funkcja nawigowania bezpośrednio do adresów przechowywanych w książce adresowej. Jeżeli ktoś do nas zadzwoni, nawigacja wznowi działanie po zakończeniu rozmowy.

„Pozwala to użytkownikom iPhone’a nawigować bez względu na miejsce i cel podróży – wygodnie i w trakcie przemieszczania się” - dodaje Egon Minar.

Ceny szukaj w App Store

Cena pełnej wersji oprogramowania MobileNavigator firmy NAVIGON dla iPhone’ów zostanie ogłoszona w dniu pojawienia się jej w sklepie Apple App Store.

Nowe Navigony

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej