Strona główna / Praca zdalna / Icon7 - nowa jakość słuchawki
czwartek 11 marzec 2010 | Jan Petersen
Icon7 - nowa jakość słuchawki
 Firma Icon7, producent wysokiej jakości peryferiów komputerowych, przedstawiła ostatnio nową linię słuchawek Bluetooth - VOX™. Jeden z trzech modeli należących do serii jest VOX™ jest słuchawka Performa dedykowana ludziom, dla których telefon jest podstawowym narzędziem pracy. Posiada ona dwa mikrofony co pozwala eliminować hałas płynący z otoczenia: podczas jazdy samochodem, w pociągu, na lotnisku itp. Dzięki temu naszego rozmówcę słyszymy tak jakby stał obok!

Icon7 VOX™ Performa może połączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie, np. z telefonem komórkowym i komputerem lub dwoma telefonami: służbowym i prywatnym. Dzięki temu, gdy rozmawiamy przez jedno urządzenie, a ktoś próbuje się do nas dodzwonić przez drugie, możemy zakończyć pierwszą rozmowę i szybko przejść do drugiej bez konieczności żonglowania słuchawkami!

  • W celu zwiększenia wygody korzystania z słuchawki nowe urządzenie Icon7 pozwala na bardzo długą pracę na baterii bez konieczności ładowania – do 150 godzin czuwania (prawie tydzień) lub 6 godzin rozmów. Dodatkowo VOX™ Performa sama ostrzega o niskim stanie baterii. Dzięki temu  słuchawka nie odmówi współpracy, gdy jej potrzebujemy.
  • Dodatkowo w zestawie z słuchawką znajdują się dwa rodzaje wkładek dousznych w trzech rozmiarach każdy. Autorskie wkładki Perfect-Fit posiadają ergonomiczny kształt i są bardzo komfortowe, gdyż nie wkłada się ich do wnętrza ucha. Zaletą drugich wkładek In-Ear jest natomiast bardzo dobre blokowanie dźwięków płynących z otoczenia.


Specyfikacja

Model

Icon7 VOX™ Performa Bluetooth

Waga

10 gram

Czas rozmowy

6 godzin

Czas czuwania

150 godzin

Mocowanie

- wkładki douszne Perfect-Fit, 3 rozmiary
- wkładki douszne In-Ear, 3 rozmiary

- mocowanie na ucho
- smyczka

Technologia multipoint

Pozwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth

Jakość dźwięku

- System dwóch mikrofonów

- Aktywna redukcja szumów dzięki procesorowi sygnałowemu DSP

- Usuwanie echa

- Automatyczna regulacja głośności w zależności od hałasów otoczenia

Zasięg działania

10 metrów

Bateria

Akumulator Li-ion, czas ładowania do 2 godzin

Gwarancja i cena

Słuchawka Icon7 VOX™ Performa Bluetooth jest dostępna na rynku w cenie 249 zł brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Mysz potrójna - test

Vox Touch - 2 słuchawki w jednym

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej