Strona główna / Mobilna firma / Nowy system komunikacji dla MSP
sobota 13 marzec 2010 | Serwis prasowy/E2H
Nowy system komunikacji dla MSP
Na polskim rynku jest już dostępna najnowsza wersja oprogramowania Avaya IP Office 6.0. Narzędzie do pracy zespołowej jest teraz łatwiejsze w instalacji oraz eksploatacji i nawet do 40% tańsze dla firm zatrudniających mniej niż 20 pracowników.

Nowa wersja Avaya IP Office 6.0 oferuje w pełni zintegrowany komunikator internetowy z wbudowanymi funkcjami połączeń głosowych oraz kontrolę obecności z sygnalizacją dostępności za pomocą ikon statusu. Zwiększa zarówno szybkość, jak i elastyczność komunikacji między pracownikami. Ponadto funkcja telekonferencji, która obsługuje jednoczesne połączenie 64 użytkowników, umożliwia widzenie, dodawanie, wyłączanie i wyciszanie uczestników, a także rejestrowanie połączeń.

 

„Avaya IP Office 6.0 jest świetnym narzędziem łączności w całej firmie, o kluczowym znaczeniu dla jej codziennego funkcjonowania. Oprogramowanie nie wymaga dużych nakładów finansowych, a zwrot z inwestycji jest niemal natychmiastowy. Wersja IP Office 6.0 oszczędza czas i pieniądze. Na przykład o 90% tańsza poczta głosowa, w połączeniu z nową, „łączoną” kartą, może stanowić istotną różnicę dla firm zatrudniających mniej niż 20 pracowników. Ponadto według naszych danych szacunkowych czas programowania, konfigurowania i szkolenia może być w firmach z tego segmentu skrócony do 50%” - powiedział Jakub Abramczyk, dyrektor zarządzający Avaya Poland” – dodał Jakub Abramczyk.

 

Komunikacja z firmą również w podróży

Rozwiązanie Avaya one-X Portal for IP Office pozwala użytkownikom zarządzać komunikacją z firmy, z domu lub podczas podróży za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu opartego na przeglądarce (z wykorzystaniem sieci VPN i zestawu komputer PC/telefon). Ponadto aplikacja IP Office Video Softphone umożliwia pracę zespołową z wykorzystaniem połączenia wideo. W tym przypadku możliwa jest komunikacja przez wirtualny telefon, a gdy trzeba przekazać elementy graficzne, można użyć komputera PC lub laptopa obsługującego połączenie wideo typu punkt-punkt.

 

Pojemniejsza sieć

Dodatkowe istotne ulepszenie to dwukrotny wzrost (do 1000) liczby użytkowników obsługiwanych w sieci obejmującej wiele ośrodków. Umożliwia to małym i średnim firmom udostępnienie wszystkim pracownikom za pośrednictwem sieci WAN zaawansowanych funkcji telekomunikacyjnych, takich jak rozszerzone wybieranie i telekonferencje. Nowa wersja Avaya IP Office 6.0 została również wyposażona w rozszerzenia zapewniające ciągłość biznesową, które obejmują nie tylko łączność telefoniczną, lecz także wiadomości głosowe, automatyczną sekretarkę i inne funkcje. Dzięki temu w przypadku awarii zasilania komunikacja w podstawowym zakresie będzie nadal działać.

 

 

 Portale społecznościowe dla firm

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej