poniedziałek 15 marzec 2010 | Seriws prasowy/E2H

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie

Każda firma, która planuje wdrożenie rozwiązania DMS (cyfrowy obieg dokumentów), może przeprowadzić tę inwestycję znacznie taniej. Licencje eDokumenty – oprogramowania do zarządzanie obiegiem dokumentów – są teraz tańsze nawet o 40 proc..


Cyfrowy obieg dokumentów w firmie to sporo zalet, o których wiedzą najlepiej podmioty posiadające już takie rozwiązanie w swoich strukturach. Do systemu DMS trafiają najważniejsze dokumenty firmy, które w postaci elektronicznej w bardzo łatwy sposób można archiwizować, przeglądać i każda uprawniona osoba ma do nich natychmiastowy dostęp. Tym sposobem oszczędzany jest czas, gdyż nie trzeba już wertować segregatorów w celu znalezienia potrzebnych dokumentów - system DMS gwarantuje dostęp on-line i proste opcje wyszukiwania.

AJAX

Najważniejszym elementem systemu DMS jest oprogramowanie, które powinno być funkcjonalne i opierać się na nowoczesnej technologii. Właściwości te można odnaleźć w przypadku eDokumenty. Oprogramowanie to jest w całości dostępne z poziomu przeglądarki internetowej, a dzięki zastosowaniu technologii AJAX, praca z nim jest szybka i przypomina tę z aplikacją desktopową. eDokumenty może być instalowany na serwerach wyposażonych w Windows czy Linux, a dzięki zastosowaniu wydajnej bazy PostgreSQL, firma nie musi ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem silnika bazy danych.

Rabaty

Wdrażając teraz system eDokumenty, można otrzymać 20 proc. rabatu od ceny SRP przy zakupie do 20 licencji, natomiast inwestycja w powyżej 20 licencji premiowana jest rabatem na poziomie 40 proc. od ceny SRP. Promocja trwa do 5. kwietnia 2010 r. Dodatkowo dla rozwiązania eDokumenty, Veracomp posiada dedykowane i wydajne skanery dokumentowe marki Canon, które mogą być oferowane wraz z rozbudowanym wachlarzem wsparcia technicznego, m.in. opcją wydłużenia okresu gwarancyjnego, możliwością instalacji przez autoryzowany serwis czy gwarantowanym czasem reakcji w przypadku zgłoszenia serwisowego.

  • Do skorzystania z promocji zachęcają wspólnie BetaSoft – producent oprogramowania eDokumenty – oraz wyłączny dystrybutor Veracomp.

Nowy system dla komunikacji MSP