Strona główna / Praca zdalna / Najnowsze komórki: Nokia C3, Nokia C6 i Nokia E5
środa 14 kwiecień 2010 | Serwis prasowy 940
Najnowsze komórki: Nokia C3, Nokia C6 i Nokia E5
Nokia zapowiedziała wprowadzenie nowych modeli telefonów skierowanych do użytkowników komunikatorów i portali społecznościowych. QWERTY oraz niska cena mają być wyróżnikami nowych urządzeń.

„Użytkownicy chcą przesyłać SMS-y, e-maile czy wiadomości z Twittera, dlatego poszukują jak najlepszych funkcji przesyłania wiadomości i łatwego dostępu do portali społecznościowych w niedrogich urządzeniach. Nokia C3, Nokia C6 i Nokia E5 to odpowiedź na te oczekiwania”  — powiedział Anssi Vanjoki, szef Nokia Markets.

Nokia C3  na sofcie Series 40

Jest to także pierwszy telefon w tej rodzinie produktów, który daje dostęp do sieci społecznościowych bezpośrednio z ekranu głównego. Użytkownicy mogą wyświetlać, komentować i aktualizować swój status. Mogą również dodawać tagi do zdjęć i filmów oraz udostępniać je w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. Telefon Nokia C3, oferowany w cenie 90 euro bez podatków i dopłat, posiada także usługi Ovi Mail i Ovi Chat, dzięki którym początkujący użytkownicy mogą założyć konta e-mail i komunikatory bezpośrednio z urządzenia. Inne ważne funkcje to łączność Wi-Fi, aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 MPix, ekran 2,4" o intensywnych kolorach oraz obsługa kart pamięci do 8 GB. Telefon Nokia C3 będzie dostępny na polskim rynku w trzecim kwartale br. w różnych kolorach, w tym w złoto-białym, niebiesko-szarym i różowym.

Nokia C6: Symbian S60  v 9.4

To smartfon, który łączy w sobie zalety ekranu dotykowego o przekątnej 3,2" z wysuwaną klawiaturą QWERTY. Duży ekran wspaniale wyświetla strony internetowe, daje również bezpośredni dostęp do portalu Facebook. Telefon wyróżniają nie tylko funkcje dedykowane serwisom społecznościowym, ale także poczcie e-mail, co czyni z urządzenia narzędzie idealne do komunikacji. Telefon Nokia C6, dostępny w drugim kwartale br. w szacunkowej cenie 220 euro bez podatków i dopłat, oferować będzie imponujący zestaw funkcji, takich jak wysokiej jakości aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 MPix z automatyczną ostrością i lampą błyskową oraz Ovi Mapy z bezpłatną nawigacją pieszą i samochodową.  

Nokia E5: Symbian S60 v. 3.2

To komórka, która stanowi kontynuację popularnej linii, do której należą takie urządzenia jak Nokia E72 i Nokia E63. Nokia E5 łączy w sobie funkcje towarzyskie i rozrywkowez wysokiej jakości aplikacjami biznesowymi, których katalog można dowolnie rozbudowywać w Ovi Sklepie.  Użytkownicy modelu docenią także jego wytrzymałą baterię (do 8,5 h rozmów) oraz szybki dostęp do internetu poprzez HSDPA (10.2Mbps), HSUPA (2Mbps) i WLAN.  Zastosowane w Nokia E5 aplikacje Mail for Exchange i IBM Lotus Notes Traveler dają bezpośredni dostęp do ponad 90% korporacyjnych kont pocztowych na świecie. Dzięki temu użytkownicy modelu mogą stale podtrzymywać kontakty biznesowe. Dodatkowe zalety telefonu to Ovi Mapy z darmową nawigacją samochodową i pieszą oraz aparat 5Mpix z 8-krotnym zoomem cyfrowym i lapmą błyskową LED. Szacowana cena telefonu Nokia E5 wynosić będzie 180 euro bez podatkówi dopłat, a dostępny on będzie w trzecim kwartale br.

Nokia Booklet w sprzedaży

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej