Strona główna / Praca zdalna / Jest iPhone 4!
czwartek 10 czerwiec 2010 | Cezary Tchorek-Helm
Jest iPhone 4!
Już 15 czerwca 2010 rusza przedsprzedaż iPhone’a 4. Zaprezentowany dziś, jak zwykle osobiście przez Jobsa, najnowszy smartfon z Cupertino, ma m.in. multitasking oraz oszczędny energetycznie procesor A4. Całkowitą nowością są wideo rozmowy na Wi-Fi oraz jakże ważny w produktach Apple - design. Nowy OS 4 dopuszcza do smartfonu Apple przeglądarkę Bing.

Szkło i stal zdominowały nowego iPhone’a, który ma 9,3 mm grubości. Zainstalowany w urządzeniu wyświetlacz 3,5 cala - nazwany Retina dysponuje rozdzielczością 950 x 640.

Apple gwarantuje czterokrotnie lepszy kontrast w stosunku do modelu 3GS. iPhone 4 w wersji 16 GB kosztuje 199 dolarów a w wersji 32 GB – 299 dolarów.

Pierwsi kupią smartfon klienci w USA, Japonii, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii.


  • Dzięki procesorowi A4 Apple gwarantuje pracę smartfonu w trybie rozmowy do 7 godzin, w trybie przeglądania stron WWW dla łączności 3G do 6 godzin lub 10 godzin pracy przez Wi-Fi (802.11n).
  • Apple dopuszcza w iPhone 4 maksymalne szybkości transferu danych HSUPA do 7.2Mbps down oraz 5.8Mbps up, w zależności od wydajności sieci.  
  • Fotografowie będą usatysfakcjonowani: aparat ma 5 megapikseli i dysponuje fleszem LED, który w czasie pracy w trybie rejestracji wideo (720p na 30 klatek/sek.) może być cały czas włączony. Co ważniejsze, za 5 dolarów bez jednego centa w AppStore można nabyć oprogramowanie do edycji filmów na iPhone’a
  • iPad oraz iPod touch pozostaną urządzeniami w pełni zintegrowanymi z iPhone’m 4. Oznacza to, że poszczególne książki kupuje się tylko raz i można je wykorzystywać na wszystkich w/w urządzeniach.

Test iPhone'a 3G S

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej