Strona główna / Praca zdalna / WWW to inwestycja
piątek 23 lipiec 2010 | Alicja Marciniak
WWW to inwestycja
Strona internetowa to obecnie jeden z podstawowych elementów tworzących wizerunek przedsiębiorstwa. Dlatego każda firma, która chce liczyć się w walce o klienta powinna posiadać własną stronę WWW. Odpowiednio przygotowana będzie przynosić nie tylko zyski finansowe, ale również zwiększy rozpoznawalność firmy.
Tagi: firma, msp, www, domena,
 

 

Przedsiębiorstwa, którym zależy na wysokim standardzie komunikacji na linii klient – firma powinny skupić się na właściwym przygotowaniu jej funkcjonalności i zawartych informacji. Dzięki temu pierwsze koszty stworzenia strony WWW mogą zaowocować w późniejszym czasie znacznymi oszczędnościami. Strona stworzona przejrzyście, w której klarownie wprowadzone są wszystkie dane zawierające ofertę firmy, formy kontaktu oraz wcześniej zrealizowane projekty dają klientowi odpowiedzi na większość jego pytań. Owocuje to oszczędnościami związanymi z zatrudnianiem kolejnych pracowników odpowiedzialnych za obsługę klienta.

Strona WWW narzędziem akcji promocyjnych

Strona internetowa to dobra inwestycja dla firm, które często prowadzą akcje promocyjne Jej atutem jest możliwość częstych aktualizacji zawartości. Koszty, które przedsiębiorstwa każdorazowo musiałyby ponosić na wydruk materiałów reklamowych mogą zostać zaoszczędzone na inne wydatki, a każda nowa oferta może być wprowadzona na stronę internetową firmy. Jeżeli przedsiębiorstwa nie chcą jednorazowo ponosić dużych kosztów związanych ze stworzeniem strony WWW powinny zastanowić się nad jej kupnem w modelu abonamentowym (np. w serwisie nazwa.pl).

Strona internetowa to inwestycja w przyszłość każdej firmy. Dzięki niej nieograniczona liczba klientów może zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa, a koszty poniesione na jej zakup zwracają się w postaci rosnących zysków.
  • Więcej informacji o tym, jak przygotować stronę WWW można znaleźć na Blogu NetArt pod adresem: http://blog.nazwa.pl/2010/04/01/strona-www-%E2%80%93-podstawowe-narzedzie-promocji-w-internecie/.
5 wskazówek bezpieczeństwa dla małej firmy

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej