Strona główna / Praca zdalna / Kup ThinkPada Egde z hostingiem
poniedziałek 13 wrzesień 2010 | Serwis prasowy
Kup ThinkPada Egde z hostingiem
Każda firma może zaoszczędzić kilkaset złotych kupując laptopa Lenovo ThinkPad Egde. Do komputera dołączono pakiet promocyjny na domenę, serwer oraz stronę WWW firmowany przez NetArt prowadzącą serwis nazwa.pl.

W ramach specjalnej promocji wszystkie firmy kupujące laptop Lenovo ThinkPad Edge otrzymają kupon promocyjny, który pozwoli na korzystanie z dowolnie wybranej domeny oferowanej w NetArt, serwera z serii Active (25 GB powierzchni dyskowej oraz 5000 GB transferu) oraz Strony WWW za 0zł przez pierwszy roczny okres abonamentowy. Pakiet zawiera również darmowe wdrożenie Strony WWW, wsparcie techniczne i kompleksową obsługę Klienta.

„Rozpoczęcie współpracy z firmą Lenovo to kolejny krok NetArt w kierunku małych i średnich przedsiębiorstw, które nie posiadają jeszcze strony WWW, bądź nie są zadowolone z dotychczasowych usług. Dzięki wspólnej promocji każdy nabywca laptopa z serii ThinkPad Edge może rozpocząć aktywną działalność swojej firmy w Internecie lub poszerzyć dotychczasowe działania z zakresu promocji w Sieci” - komentuje Alicja Marciniak, Kierownik Sekcji Marketingu w NetArt.

Strona WWW bez kosztów przez 1 rok

Promocja przygotowana przez obie firmy pozwala na założenie i funkcjonowanie firmowej strony WWW bez ponoszenia żadnych kosztów. Każdy kupon posiada indywidualny kod i jest ważny do 31 grudnia 2010r. Wart podkreślenia jest fakt, iż wszystkie usługi zamówione w specjalnej promocji są w pełni funkcjonalne. Klient nie jest także zobligowany do ich przedłużenia.

„Połączenie komputera dla biznesu Lenovo ze specjalną promocją w NetArt to unikalne rozwiązanie, które mam nadzieję zachęci klientów do zakupu naszego najnowszego laptopa i do efektywnego wykorzystania darmowych usług NetArt w działaniach promocyjnych firm w Sieci” -  komentuje Tomasz Byskosz, marketing manager w Lenovo Polska

  • Akcja nazwa.pl i Lenovo potrwa do końca października tego roku.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej