Strona główna / Praca zdalna / Podwójna Nokia CK-200
piątek 08 październik 2010 | Serwis prasowy/Nokia
Podwójna Nokia CK-200
Firma Nokia wprowadza najnowszy zestaw samochodowy CK-200. Dzięki zastosowanej funkcji wielopunktowej łączności urządzenie możemy podłączyć jednocześnie do dwóch telefonów – prywatnego i służbowego, a bezprzewodowy sterownik umożliwi nam bezpieczną obsługę połączeń bez konieczności odrywania rąk od kierownicy. Zestaw będzie w sprzedaży w cenie ok. 400-450 zł.

Samochodowy zestaw głośnomówiący Nokia CK-200 składa się z 2,5 calowego ekranu oraz bezprzewodowego sterownika. Jednak najważniejsze jest to, że posiada on funkcje, które wpływają na istotną poprawę bezpieczeństwa jazdy. Kolorowy wyświetlacz jest na tyle duży, że bez problemu będziemy mogli zobaczyć kto do nas dzwoni czy przesyła wiadomość tekstową. Z kolei odebranie przychodzącej rozmowy to kwestia jednego przycisku na bezprzewodowym sterowniku, który możemy umieścić w dowolnym miejscu, na przykład na kierownicy bez obawy, że zaplączemy się w kable.

  • Dla komfortu jazdy Nokia CK-200 oferuje funkcję wielopunktowej łączności, dającą możliwość podłączenia jednocześnie dwóch telefonów. W trakcie prowadzenia możemy więc odbierać rozmowy przychodzące zarówno na telefon prywatny, jak i służbowy, bez konieczności jakichkolwiek dodatkowych czynności. Zestaw pozwala także na skopiowanie książki telefonicznej, a kontakty wyświetlane są dużą czcionką na ekranie. Podczas jazdy wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk, aby wybrać numer, pod który chcemy się dodzwonić.
  • Osoby przywiązujące dużą wagę do estetyki wnętrza samochodu ucieszy informacja, że urządzenie daje możliwość samodzielnego wyboru koloru wyświetlacza, tak aby pasował on do podświetlenia kokpitu auta i naszych osobistych upodobań. Z kolei widoczny na nim wskaźnik poziomu baterii poinformuje nas odpowiednio wcześniej o potrzebie naładowania urządzenia. Dzięki cyfrowej obróbce DSP i mikrofonowi 9mm nie musimy też obawiać się, że rozmowa telefoniczna zostanie zakłócona przez szumy lub nieprzyjemny pogłos. Urządzenie możemy także podłączyć do mikrofonu zewnętrznego.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej