Strona główna / Praca zdalna / Szwajcarska ładowarka jak scyzoryk
czwartek 14 październik 2010 | Jan Petersen
Szwajcarska ładowarka jak scyzoryk
Wbrew pozorom ładowarki mobilne dostarczane z urządzeniami zasilanymi przewodem USB nie są uniwersalne. Po adapterach do prądu szwajcarski producent Skross wprowadził do Polski nowy gadżet podróżny. Jest to lekka, 12 gramowa ładowarka Skross Midget USB Car Charger, która w połączeniu z kablem USB zapewni stały dostęp do prądu w czasie podróży wszystkim co ma gniazdo zapalniczki 12V.

Skross Midget USB Car Charger przeznaczony jest dla wszystkich mobilnych urządzeń wyposażonych w przewód USB. Urządzenie działa z iPodem, iPhonem (nr 4 również) i wieloma innymi modelami smartfonów oraz nawigacjami czy aparatami fotograficznymi. Z zewnątrz prosta rzecz ale ładowarka posiada rzeczywiste właściwości uniwersalne pozwalające ominąć wiele różnych rozwiązań dostarczanych przez producentów poszczególnych gadżetów. Wystarczy tylko przewód USB...

Zaletą midgetu są też jego niepokaźne gabaryty – urządzenie jest wielkości kciuka i waży tylko 12 gram. Nie ma zatem przeszkód, żeby nosić go w kieszeni, przy kluczach, w torebce czy po prostu wrzucić do schowka w samochodzie.

 

Sugerowana cena detaliczna wynosi 59 zł, urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją. Wszystkie Skrossy przeznaczone są do dalszej sprzedaży resellerskiej.

 

Listę sklepów oferujących urządzenia znaleźć można na stronie dystrybutora - www.skross.com.pl.

A dlaczego ładowarka jak szwajcarski scyzoryk? Ponieważ precyzyjna, mała i do wszystkiego.


Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej