Strona główna / Praca zdalna / C-Pen: skaner do kieszeni
wtorek 26 październik 2010 | Serwis prasowy
C-Pen: skaner do kieszeni
AutoID rozszerza ofertę dystrybucyjną o nowe wersje przenośnego skanera C-Pen. Osoby ceniące wygodę i dbające o komfort pracy mają do dyspozycji dwa nowe modele: C-Pen 3.5 - zapewniający pełną mobilność dzięki komunikacji z komputerem za pośrednictwem Bluetooth oraz C-Pen 3.0 - łączący się z komputerem za pomocą kabla USB.
Tagi: skaner,

 

Ręczny skaner C-Pen 3.5 to doskonałe urządzenie do odczytu tekstu. Łączy on niewielkie rozmiary (wyglądem przypomina marker),  prostą instalację oraz łatwość użycia. Zeskanowany tekst pojawia się w wybranej aplikacji w komputerze, w miejscu gdzie ustawiony jest kursor myszy. Godna podkreślenia jest szybkość odczytu, która wynosi 15 cm/s oraz szybkość przesyłania danych. Obok tekstu drukowanego (również polskiego), C-Pen czyta cyfry, jednowymiarowe kody kreskowe oraz specjalne czcionki bankowe: OCR-A, OCR-B i MICR (E13B). Skaner przetwarza tekst o wielkości 5-22 pt napisany w ponad 180 językach.

  • Bardzo wysoką dokładność odczytu C-Pen zawdzięcza dołączanej aplikacji OCR  - ABBYY FineReader 8.0 Engine.

Ze względu na przenośny charakter skanera oraz niewielką wagę (zaledwie 68g), C-Pen to doskonała propozycja dla użytkowników komputerów przenośnych. Dodatkowo w zestawie z C-Penem 3.5 znajduje się adapter USB - Bluetooth do komputera, co zapewnia pełną mobilność działania.

2 wersje

  • C-Pen 3.5 – zapewniający pełną mobilność dzięki komunikacji z komputerem za pośrednictwem Bluetooth.
  • C-Pen 3.0 – łączący się z komputerem za pomocą kabla USB, prosty w instalacji i łatwy w użyciu.

Ceny

  • C-Pen 3.0 - 470 PLN netto         
  • C-Pen 3.5 - 570 PLN netto

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej