Strona główna / Mobilna firma / MSI CX720: multimedialny kombajn
środa 10 listopad 2010 | erka
MSI CX720: multimedialny kombajn
CX720 najnowszy notebook marki MSI z rodziny Classic został więc wyposażony w ostatniej generacji procesor z rodziny Intel Core. oraz kartę graficzną nVidia GeForce 310M z 1GB pamięci DDR3 VRAM.

MSI CX 720Siedemnastocalowa maszyna od MSI to kolejny laptop z rodziny Classic. Dzięki wysokiej jakości komponentom jest to komputer pozwalający na komfortowe odtwarzanie plików multimedialnych, audio i wideo. Zarówno wydajny procesor jak i karta graficzna zapewniają szybkie przetwarzanie danych, sprawiając, że jest to laptop pełniący funkcję domowego centrum rozrywki. Zwłaszcza, że prezentuje się on niezwykle stylowo. Obudowa posiada wzór w klasyczne linie i została pokryta specjalną powłoką zapobiegającą przypadkowym zarysowaniom oraz chroniącą przed zabrudzeniami.

Najnowsza technologia procesorowa Intel® Core™ 2010:

MSI CX720 został wyposażony w najnowszy procesor z rodziny Intel® Core™ na chipsecie H55. Wspiera on takie zaawansowane technologie jak Hyper-Threading pozwalającą na wielowątkowe wykonywanie procesów. Posiada również zintegrowany rdzeń graficzny, dzięki czemu można zredukować zużycie energii i w konsekwencji uzyskać do 15% dłuższy czas pracy na baterii. Dodatkowo, takie rozwiązanie zwiększa efektywność przetwarzania grafik i przyspiesza działanie całego systemu.

Karta graficzna nVidia GeForce 310M (z 1GB pamięci DDR3, VRAM):   

MSI CX720 posiada kartę graficzną nVidia’s GeForce 310M z wbudowaną pamięcią 1GB, DDR3. Karta odznacza się lepszą wydajnością w porównaniu do urządzeń poprzedniej generacji zapewniając doskonałą jakość obrazu, żywsze kolory oraz bardziej wyraziste szczegóły.

Lepsza jakość dźwięku dzięki wbudowanemu głośnikowi basowemu

 Oprócz dwóch, wysokiej jakości głośników, notebook CX720 wyposażono w głośnik basowy, znajdujący się w spodniej części obudowy. Taki zestaw głośników, sprawia, że dźwięk jest bardziej przestrzenny i wyrazisty.

Kinowe proporcje obrazu 16:9 oraz podświetlenie ekranu diodami LED:

Wyświetlacz notebooka CX720 jest 17,3”, podświetlany diodami LED oraz posiada idealne, kinowe proporcje 16:9. Dzięki temu, wyświetlany obraz ma o 14% większą powierzchnię, co zapewnia idealne warunki do oglądani filmów w rozdzielczości HD.

Wzór w klasyczne linie:

Tak jak wszystkie notebooki z serii Classic, również CX720 posiada obudowę, która odznacza się ponadczasową elegancją. Wszystkie narożniki są zaokrąglone o 45%, dzięki czemu obudowa wygląda bardziej opływowo a jej linie są miękkie. Notebook, w najgrubszym miejscu mierzy 3.7 cm oraz waży niecałe 3kg wraz z 6-cio ogniwową baterią!

Wygodna w użytkowaniu klawiatura typu chicklet:

CX720 został wyposażony w ergonomiczną klawiaturę typu chicklet. Jej idealnie rozłożone klawisze pozwalają na zmniejszenie ilości literówek w tekście oraz znacznie poprawiają komfort pracy. Dodatkowo, praca na tej klawiaturze jest znacznie cichsza i przyjemniejsza.

 „Bezszwowa” powierzchnia touchpadu:

CX720 posiada touchpad, który jest idealnie wkomponowany w powierzchnię obudowy. Oprócz tego jest on niezwykle czuły, dzięki czemu sterowanie za jego pomocą jest precyzyjne i łatwe.

Sieć bezprzewodowa: 

Sieć w standardzie 802.11 b/g/draft N pozwala na łatwą i szybką łączność bezprzewodową. Z kolei opcjonalny interfejs Bluetooth V2.0+EDR oferuje 3 razy szybszą transmisję danych od tradycyjnych połączeń internetowych. Kamera internetowa o rozdzielczości 1.3 MP pozwala na prowadzenie wideo-konferencji, bez względu na to gdzie się znajdujesz.

Interfejs HDMI: CX720 posiada wbudowany interfejs HDMI, który oferuje możliwość transferu danych (wideo/audio)z prędkością 5GB/s i zmniejsza ilość potrzebnych kabli. Teraz jednym przewodem przesyłany jest obraz i dźwięk najwyższej jakości, który można przesłać na odbiornik o większych rozmiarach.

CX720 Specyfikacja

 • System operacyjny:  Windows 7 Home Premium
 • Procesor: Procesor z rodziny Intel® Core, 2010
 • Chipset: Intel HM55
 • Karta graficzna:  nVidiaGeForce 310M z 1 GB pamięci DDR3, VRAM
 • Pamięć: DDRIII 1333 MHz SO-DIMM X 2 slot(max 4GB)
 • Wyświetlacz LCD: 17.3"   1600x900  HD+,( 16:9 )
 • Dysk twardy : 250/ 320/ 500GB
 • Czytnik kart: 4 w 1 ( XD MS SD MMC)
 • Porty wejścia/wyjścia:   HDMI, D-sub, USB 2.0*3,   wejście mikrofonowe, wyjście słuchawkowe, RJ-45, port pod system zabezpieczeń Kensington
 • Bateria 6-cio ogniwowa
 • Sieć bezprzewodowa 802.11 b/g/n, Bluetooth V2.1+EDR
 • Kamera internetowa: 1.3 MP
 • Dźwięk: 2 głośniki / 1 głośnik basowy
 • Wymiary:  414×267×37.2mm
 • Waga: 3 KG

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej