Strona główna / Mobilna firma / SAP dla małych firm na iPhona
wtorek 16 listopad 2010 | Redakcja
SAP dla małych firm na iPhona
Smartfony stały sie najczęściej używanym przez przedsiębiorców urządzeniem mobilnym – dają one obecnie możliwość zarządzania firmą z dowolnego miejsca o każdej porze. Firma SAP, chcąc zapewnić małym przedsiębiorstwom stały, zdalny dostęp do kluczowych danych dotyczących firmy i jej klientów, stworzyła aplikację dla urządzeń iPhone opartą na systemie SAP Business One.
Tagi: firma, iphone, sap, msp,

 

Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepie internetowym Apple iTunes Store dla osób posiadających licencję użytkownika profesjonalnego na aplikację SAP Business One w wersji 8.8 (patch level 12) lub wyższej. Aplikacja SAP Business One dla iPhone pozwala użytkownikom przeglądać dane na temat zasobów i klientów, uzyskiwać dostęp do raportów, otrzymywać powiadomienia systemu i zatwierdzać wnioski. Mobilna aplikacja daje użytkownikom dostęp do danych w czasie rzeczywistym, oferuje prostą nawigację i możliwość zdalnego uruchamiania procedur.

Najważniejsze funkcje

  • Alerty i zatwierdzenia - Otrzymywanie alertów dotyczących określonych zdarzeń, na przykład wystąpienia odchyleń w ustalonych rabatach, cenach i limitach kredytowych. Przetwarzanie workflow, tworzenie zdalnych procedur i dostęp do istotnych danych i metryk, umożliwiające szybkie podejmowanie decyzji.
  • Raporty w czasie rzeczywistym - Dostęp do wbudowanego systemu raportowania opartego na SAP Crystal Reports. Opracowywanie indywidualnych raportów i łatwe udostępnianie ich przez pocztę e-mail za pomocą urządzenia iPhone.
  • Dane klientów i partnerów - Dostęp i możliwość edycji danych kontaktowych, wyświetlanie historii aktywności i specjalnych ofert. Możliwość lokalizacji i tworzenia nowych rekordów dotyczących klientów i partnerów; rejestrowanie nowych działań. Wszelkie zmiany są automatycznie aktualizowane przez aplikację SAP Business One.
  • Monitorowanie zasobów - Sprawdzanie poziomu zasobów, dostęp do szczegółowych informacji dotyczących produktów, w tym do cen kupna i sprzedaży, dostępnej ilości, specyfikacji i zdjęć.

Mobilna aplikacja jest dostępna dla urządzeń iPhone i iPhone touch z systemem operacyjnym MAC OS w wersji 3.2 lub wyższej. Wersja demonstracyjna jest dostępna za darmo do pobrania w sklepe Apple iTunes. Krótki film prezentujący aplikację można obejrzeć tutaj: SAP Business One Mobile App for iPhone.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej