Strona główna / Praca zdalna / Nowy Dell Vostro V130
sobota 11 grudzień 2010 | Jan Petersen
Nowy Dell Vostro V130
Zaprojektowany z myślą o potrzebach mobilnych przedsiębiorców, Vostro V130 łączy wyjątkowy styl z wiodącą w branży IT wytrzymałością i funkcjami zapewniającymi bezpieczeństwo danych. Vostro V130 jest jednym z najcieńszych (od 1,65 cm grubości z przodu do 1,9 cm z tyłu obudowy) i najlżejszych (waga od 1,58 kg) dostępnych obecnie ultramobilnych 13 calowych laptopów, z wyborem wielu kolorów obudowy, w tym czerwonym „Lucerne Red” i srebrnym „Aberdeen Silver”.

Zbudowany z aluminium, z zawiasami wzmocnionymi cynkiem oraz elementami ze stopu magnezu, Vostro V130 jest pierwszym laptopem z systemem chłodzenia hiperbarycznego (Hyperbaric Cooling), zaawansowaną technologią firmy Intel, pozwalająca na cichą pracę bez nadmiernego nagrzewania się.

Dla większej produktywności, laptopa wyposażono w system Windows 7, który pozwala na sprawne wykonywanie codziennych zadań, w czym pomaga nowy procesor Intel Core ULV, pełnowymiarowa klawiatura oraz 13,3 calowy ekran WLED o rozdzielczości HD.

Nowe Vostro oferuje najlepsze funkcje bezpieczeństwa, a także doskonałe wsparcie techniczne dostępne zawsze tam, gdzie jest potrzebne, pozwalając skupić się pracy, a nie problemach ze sprzętem.


  • Razem z kupnem Vostro V130 klienci mogą dopasować poziom potrzebnego wsparcia dzięki opcjonalnym usługom Dell ProSupport;
  • uzyskują pomoc w razie przypadkowego uszkodzenia komputera (Accidental Damage Service),
  • oraz wsparcie technika Dell gdziekolwiek się znajdują dzięki zdalnej usłudze DellConnect.
  • Laptop może być wyposażony w oprogramowanie Trend Micro Worry-Free Business Security aby zabezpieczyć komputer i serwery przed wirusami oraz innymi wirtualnymi zagrożeniami, a także CompuTrace4 – funkcję zapobiegającą kradzieży komputera.

Vostro V130 – ultramobilny

Vostro V130 jest idealnym następcą modelu V13 i oferuje nowe możliwości podłączania do zewnętrznych urządzeń wprowadzone na postawie opinii klientów, w tym port HDMI do wyświetlania obrazu z komputera na telewizorach HD, możliwość tworzenia kopii zapasowych danych w tle oraz szybkiego podłączania urządzeń zewnętrznych dzięki dwóm portom USB 2.0, współdzielonemu portowi USB/eSATA oraz tradycyjnemu wyjściu VGA.

  • Małe i średnie firmy mogą swobodnie pracować wirtualnie, z dowolnego miejsca, dzięki szybkiej łączności bezprzewodowej w standardzie 802.11n oraz Bluetooth w wersji 3.0 dla łatwego korzystania z takich bezprzewodowych peryferiów jak myszki, klawiatury czy słuchawki. Nowy slot na kartę SIM oraz ulepszona wersja wbudowanej kamery internetowej pomagają pozostać w kontakcie z firmą w każdym miejscu.

Ceny/dostępność

Vostro V130 jest już dostępny w sprzedaży w sklepie internetowym Dell a także poprzez sieć autoryzowanych partnerów, w cenie od 1982 PLN netto.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej