Strona główna / Mobilna firma / Faktura z iPhona
wtorek 11 styczeń 2011 | Cezary Tchorek-Helm
Faktura z iPhona
Z App Store można bezpłatnie pobrać pierwszą polską aplikację do wystawiania faktur – inFakt.pl. Oprócz szybkiego wystawiania FV i łatwego ich wysyłania za pomocą e-maila, aplikacja umożliwia również przeglądanie raportów księgowych. Rozwiązanie, pozwalające na równoległe funkcjonowanie aplikacji inFakt.pl na dwóch platformach – z dostępem z poziomu przeglądarki internetowej w komputerze oraz z iPhone’a, znajdzie szczególnie uznanie wśród często przemieszczających się przedsiębiorców.

 

Dostęp do aplikacji z poziomu iPhone’a pozwala już w trakcie spotkania z Klientem lub zaraz po jego zakończeniu, wystawić oraz przesłać fakturę VAT. Przedsiębiorca ma także na bieżąco dostęp do wszystkich danych finansowych swojej firmy. Dzięki synchronizacji komputera oraz iPhone’a, wystawione z poziomu telefonu lub komputera dokumenty są na bieżąco rejestrowane na koncie użytkownika, dzięki czemu użytkownik zachowuje płynność w prowadzeniu firmy.


Aplikacja InFakt.pl na iPhone'a zapewnia

w zakresie fakturowania:

  • wystawianie faktur i przesłanie ich za pomocą e-maila do kontrahenta
  • przeglądanie i szybkie wyszukiwanie wystawionych faktur VAT

w zakresie księgowości:

  • bieżące monitorowanie wysokości podatku pozostałego do zapłacenia w danym miesiącu
  • przeglądanie danych księgowych, w tym danych z KPiR, VAT7, PIT5 oraz wysokości składek ZUS

w zakresie zarządzania kontem:

  • dodawanie i usuwania klientów oraz edycję profilu.

Aplikacja inFakt.pl jest kompatybilna z iPhone, iPod touch. Wymaga iOS 3.0 lub późniejszego. Aplikację InFakt.pl można pobrać na: http://itunes.apple.com/pl/app/infakt/id411651089?mt=8

 

 

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej