Strona główna / Praca zdalna / Samsung Galaxy: Ace, Fit oraz Gio
piątek 28 styczeń 2011 | Informacja prasowa/Samsung
Samsung Galaxy: Ace, Fit oraz Gio
Samsung Electronics wprowadzi do swojej oferty nowe modele smartfonów z rodziny Samsung GALAXY. Urządzenia Ace, Fit, Gio i mini będą wyposażone w system operacyjny Google Android 2.2. Nowa rodzina telefonów została zainspirowana wyjątkowym sukcesem Samsung GALAXY S, którego w ciągu siedmiu miesięcy sprzedano 10 mln sztuk. Następców tego modelu zaprojektowano tak, aby spełnić oczekiwania obecnych i przyszłych użytkowników smartfonów.

Nowa rodzina telefonów Samsung GALAXY jest w stanie zaspokoić potrzeby praktycznie każdego użytkownika. Bogactwo funkcji i programów do pobrania, możliwość odtwarzania różnego rodzaju multimediów oraz aplikacje służące komunikacji z rodziną i przyjaciółmi pozwalają użytkownikom pozostać w kontakcie zawsze wtedy, gdy tego potrzebują. Użytkownicy zyskują także możliwość pobrania ponad 100 tys. aplikacji ze sklepów Android Market oraz Samsung Apps. Sieć bezprzewodowa Wi-Fi oraz innowacyjna wirtualna klawiatura SWYPE pozwalają na szybką komunikację z rodziną i przyjaciółmi przy użyciu sieci społecznościowych, chatów internetowych i poczty elektronicznej.

„Projektując nowe modele telefonów z rodziny Samsung GALAXY staraliśmy się trafić w gusta różnych grup użytkowników. Każdy z nowych telefonów jest trochę inny, tak jak różni są ich użytkownicy. Niezmienna natomiast pozostaje bogata funkcjonalność telefonów, dzięki czemu można wykorzystywać je zarówno do pracy, jak też rozrywki”
– mówi JK Shin, prezes działu Mobile Communication w Samsung Electronics.
Samsung GALAXY Ace
Telefon Samsung GALAXY Ace został stworzony dla nowoczesnych, młodych zaawansowanych użytkowników smartfonów. Jest prosty, ale zarazem elegancki. Użytkownicy Samsung GALAXY Ace otrzymają urządzenie z 3,5-calowym wyświetlaczem HVGA, procesorem 800 MHz, wyszukiwarką głosową i przeglądarką dokumentów ThinkFree.
Samsung GALAXY Gio
Ponadczasowy design telefonu Samsung GALAXY Gio czyni go odpowiednim dla każdej młodej ambitnej osoby, która chce pozostać w ciągłym kontakcie ze światem. Użytkownikom oferuje 3,2-calowy wyświetlacz HVGA oraz wydajny procesor 800 MHz.
Samsung GALAXY Fit
GALAXY Fit to idealny model dla każdego młodego profesjonalisty. Na 3,3-calowym ekranie QVGA można nie tylko przeglądać dokumenty, ale też odtwarzać muzykę i zdjęcia. Telefon przygotowano do szybkiego surfowania po Internecie – dba o to procesor 600 MHz.
Samsung GALAXY mini
Samsung GALAXY mini jest doskonałym modelem dla młodych osób, aktywnie angażujących się w życie społecznościowe i które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze smartfonami. Telefon wyposażono w wyświetlacz QVGA o przekątnej 3,14 cala oraz procesor 600 MHz. Dodatkowo umożliwia wyszukiwanie głosowe i przeglądanie dokumentów przy pomocy oprogramowania Quick Office.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej