Strona główna / Praca zdalna / Nowy Toughbook Panasonica
sobota 14 maj 2011 | Jan Petersen/Panasonic
Nowy Toughbook Panasonica
Panasonic Toughbook wprowadza nowy model notebooka CF-53 � następcę legendarnego CF-52. Urządzenie ( w Polsce od czerwca 2011) łączy wysokie parametry techniczne z niezwykłą wytrzymałością i solidnością wykonania. Notebook CF-53 będzie dostępny w trzech wersjach jest przeznaczony dla pracowników mobilnych oraz techników motoryzacyjnych.

 

Toughbook CF-53 jest o 15% lżejszy i o 5% cieńszy od swojego poprzednika. Został wyposażony w specjalny uchwyt ułatwiający jego wygodne i bezpieczne przenoszenie. CF-53 w porównaniu do standardowych notebooków biznesowych wytrzyma upadek zwysokości 76 cm i jest odporny na wilgoć, pył czy zachlapanie. Dodatkowo dzięki obudowie wykonanej ze stopu magnezu Toughbook znosi wstrząsy i uderzenia.

Intel inside

Wysoką wydajność i komfort pracy zapewnia druga generacja procesora Intel Core i5-2520M vPro i chipset Intel Q67 Express. 14 calowy, podświetlany diodami LED, matowy ekran HD został wyposażony w powłokę antyrefleksyjną zapewniającą bardzo dobrą widoczność obrazu, bez względu na natężenie światła.

Z kolei zamontowane złącze USB w standardzie 3.0. pozwala na jeszcze szybszy transfer na zewnętrzne nośniki danych.

Na zewnątrz łatwiej pracować

Komfortową pracę mobilną zapewniają: moduł z bezprzewodowym dostępem do Internetu, obecność standardowych portów, połączenie szeregowe, sloty na karty PC a także port LAN. CF-53 został wyposażony w polaryzator, który minimalizuje refleksy słoneczne i technologię CircumLuminTM zapewniającą widoczność przy różnym natężeniu światła. Urządzenie posiada podświetlaną klawiaturę, ułatwiającą pracę w ciemnych pomieszczeniach. Najnowszy model Toughbooka może być wyposażony w wejście smartcard, czytnik linii papilarnych czy urządzenie antywłamaniowe, co zabezpiecza ochronę danych i urządzenia przed kradzieżą.

"Toughbook CF-53 to połączenie wysokiej wydajności i wytrzymałości w przystępnej cenie. Działa równie dobrze w dużych i małych przedsiębiorstwach, tak wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Jesteśmy przekonani, że będzie jednym z najlepiej sprzedających się notebooków Panasonic w Europie" - mówi Jacek Wielgus, Business Development Manager w firmie Panasonic.

  • Toughbook CF-53 będzie dostępny w Polsce od czerwca 2011 roku w cenie: od 8 000 PLN netto (wersja standardowa) i 10 000 PLN (wersja Touchscreen i Automotive).

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej