Strona główna / Praca zdalna / GSmart: dwie karty SIM w jednym smartphonie
czwartek 26 maj 2011 | Robert Kamiński
GSmart: dwie karty SIM w jednym smartphonie
Trzy najnowsze modele telefonów GSmart jako pierwsze smartphone’y oparte na Androidzie umożliwiają jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM.

Tajwański producent smartphone’ów GIGA-BYTE, wprowadza na polski rynek trzy nowe modele – GSmart G1310, G1315 oraz G1317D umożliwiające jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM. Wszystkie działają w oparciu o wersję systemu Android 2.2. Nowe GSmarty są również zintegrowane z takimi serwisami, jak Facebook czy Twitter, co pozwala na proste i natychmiastowe aktualizowanie statusów oraz dodawanie zdjęć.

Podwójna karta SIM

Nowe modele GSmart są pierwszymi smartphone’ami działającymi na bazie system Android 2.2 i obsługującymi dwie karty SIM .. Pozwala to na proste połączenie i zarządzanie kontaktami prywatnymi i biznesowymi. Dzięki ograniczeniu się do jednego aparatu telefonicznego użytkownicy zyskują większą mobilność.

GSmart G1310, GSmart G1315 i GSmart G1317D zostały wyposażone w funkcje: Smart Dialer – intuicyjnego i szybkiego wyszukiwania kontaktów w książce adresowej; Smart Input – automatycznego wykrywania języka w wiadomościach tekstowych; oraz Smart Sync – z narzędziem PC Sync Tool użytkownik może zintegrować z komputerem przy użyciu przewodu USB wszystkie informacje, np. listę kontaktów, wiadomości oraz nagrania audio i wideo.

Integracja z funkcjami społecznościowymi

GBC zaimplementowało we wszystkich trzech modelach funkcję Social Network Broadcasting. Polega ono na jednoczesnym ustawianiu statusów, czy wgrywaniu zdjęć na Facebook’a i Twittera po naciśnięciu zaledwie jednego „przycisku”. Jednocześnie dzięki integracji wszystkich serwisów społecznościowych, użytkownik natychmiast otrzymuje informację o obecnych statusach swoich znajomych.

Trzy wcielenia

GSmart G1317D to czarny, połyskujący aparat o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Został wyposażony w 3,2”ekran dotykowy WQGA o rozdzielczości 240x400Px oraz aparat 3 MPx.

Z kolei GSmart G1310 jest dostępny w dwóch eleganckich kolorach: szampańskiego złota i perłowej bieli. Wyposażony w wyświetlacz HVGA o rozmiarze 3,2” oraz rozdzielczości 320x480Px i aparat fotograficzny 5MPx doskonale sprawdzi się zarówno podczas aktywności w prywatnych, jak i zawodowych.

Model GSmart G1315 to natomiast najbardziej zaawansowany model smartphone’ów GBC obsługujących dwie karty SIM naraz. Aparat może się pochwalić największym ekranem dotykowym HVGA, który ma 3,5” i rozdzielczość 320x480Px oraz aparatem 5MPx.

Ceny:

  • GSmart G1317D – 799 PLN
  • GSmart G1315 – 899 PLN
  • Gsmart G1310 – 849 PLN

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej