Strona główna / Praca zdalna / CRM na godziny
poniedziałek 27 czerwiec 2011 | Informacja prasowa/E2H
CRM na godziny
Sieć laboratoriów medycznych „Diagnostyka” rozpoczęła wdrożenie systemu Oracle CRM On Demand, udostępnianego użytkownikom w modelu SaaS. Uruchomienie produkcyjne systemu Oracle planuje się na przełomie lipca i sierpnia 2011 roku.
Tagi: firma, medycyna, oracle, crm,

CRM na godziny

System Oracle CRM On Demand w edycji Life Science będzie w pierwszym etapie wykorzystywany przez dział handlowy sieci Diagnostyka do organizacji pracy przedstawicieli medycznych oraz do raportowania postępów w sprzedaży. Istotnym elementem rozwiązania Oracle jest targeting kontrahentów, proces charakterystyczny dla branży medycznej.

  • Dzięki integracji CRM On Demand z centralną bazą kontrahentów, system pozwoli stworzyć pełny obraz klienta wraz z historią działań przedstawicieli medycznych. Projekt obejmuje także przygotowanie podobnych widoków gromadzących dane o potencjalnych klientach i o konkurencji.
  • Szczegółowe raporty kontrolne oraz analizę trendów zapewnia funkcjonalność Business Intelligence, będąca integralną częścią rozwiązania Oracle CRM On Demand.
  • Sieć Diagnostyka jest użytkownikiem technologii Oracle od roku 2006, kiedy to rozpoczęto wdrożenie pierwszych aplikacji transakcyjnych opartych na platformie Oracle Database. Od roku 2008 w firmie Diagnostyka pracuje autorski Laboratoryjny System Informatyczny o nazwie e-Lab, stworzony całkowicie w technologii Oracle. Aplikacja ta - napisana przy ścisłej współpracy z diagnostami laboratoryjnymi - wspomaga procesy analiz medycznych na każdym ich etapie: począwszy od kontroli procesu diagnostycznego, logistyki próbki i wyniku, przez wykaz czynności księgowych, aż po obszary ściśle związane ze zleceniami badań i ich wyników.

Projekt prowadzi firma Eclipse Sp. z o.o. spółka komandytowa, partner Oracle Polska.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej