piątek 01 lipiec 2011 | Informacja prasowa/E2H
Epoka T
Firma T-Systems zapowiada rozszerzenie oferty usług dedykowanych na polski rynek oraz wzmocnienie działań skierowanych do lokalnych klientów. T-Systems zamierza rozszerzać portfolio klientów w Polsce oferując m.in. usługi w modelu dynamicznym - Dynamic Services, pozwalającym na najwyższy stopień elastyczności korzystania z usług w chmurze.

Usługi na żądanie oferowane przez T-Systems pozwolą zwiększać wydajność i efektywność zasobów IT oraz zapewnić większą przejrzystość kosztów. T-Systems należy do globalnej grupy Deutsche Telekom prowadzącej działalność w 50 krajach na świecie i obsługującej blisko 200 mln klientów. Oprócz T-Systems do grupy należy także obecna w Polsce międzynarodowa marka T-Mobile, jedna z największych sieci komórkowych w kraju, która 5 czerwca b.r. zastąpiła markę Era.

Jesteśmy pierwszą spółką należącą do Deutsche Telekom AG, która weszła na polski rynek, dlatego cieszymy się, że możemy powitać w kraju kolejnego członka naszej globalnej rodziny, czyli T-Mobile” - mówi Alexander Bartz, Prezes Zarządu T-Systems Polska Sp. z o.o.


  • T-Systems jest obecne na polskim rynku od 1998 r. Posiada oddziały we Wrocławiu i Warszawie. Lokalne doświadczenie w połączeniu z wiedzą wynikającą z międzynarodowej działalności firmy gwarantuje, że dostarczane przez T-Systems usługi są dostosowane do indywidualnych wymagań i specyfiki biznesowej każdego przedsiębiorstwa, jednocześnie wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na światowych rynkach.
  • Wśród dotychczasowych klientów T-Systems w Polsce znalazły się takie firmy jak Volvo, Allianz, British American Tobacco, Carlsberg czy Siemens.
Obecnie T-Systems realizuje projekty m.in. dla lotniska Kraków-Balice (kompleksowa obsługa IT), E. Wedel (pełen outsourcing systemu SAP), Grupy Sobieski (outsourcing systemu SAP) czy Grupy NEUCA.

„Jesteśmy obecni w Polsce już od wielu lat. Oprócz globalnego know-how możemy zaoferować naszym klientom także dogłębną znajomość specyfiki pracy na tym rynku i świadomość potrzeb polskich klientów. Dlatego jeszcze intensywniej niż dotychczas zamierzamy rozszerzać lokalną ofertę, m.in. o usługi Dynamic Services i rozbudowywać portfolio klientów w Polsce” - dodaje Alexander Bartz.

  • T-Systems to ponad 74 centra danych oferujące 88 000 000 GB powierzchni dyskowej i zajmujące  ponad 122 tys. m2, 1,7 miliona nazwanych użytkowników SAP, a także 1,8 miliona użytkowników objętych usługą Managed Desktop.  Profil działalności firmy obejmuje m.in. integrację systemów informatycznych i telekomunikacyjnych, outsourcing IT, budowę sieci lokalnych i rozległych. Firma działa na rynku dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Posiada doświadczenie w takich branżach jak: telekomunikacja, energetyka, przemysł maszynowy, chemiczny, spożywczy i motoryzacyjny, ubezpieczenia i finanse, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe i dystrybucyjne. 
  • W 2010 r. T-Systems Polska otrzymało tytuł złotego partnera SAP, który jest uzupełnieniem posiadanego przez Grupę statusu SAP Global Partner. Do partnerów strategicznych firmy należą także: Intel, Microsoft, CISCO, Siemens Enterprise Communications oraz Avaya czy Alcatel-Lucent.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej