Strona główna / Praca zdalna / Packard Bell EasyNote NX
poniedziałek 04 lipiec 2011 | Antonella Pezzarossa
Packard Bell EasyNote NX
Najnowszy Packard Bell EasyNote NX to zabudowana w aluminiowej obudowie trzynastka, która tak naprade ma prawie 14 cali. Dzięki temu EasyNote NX charakteryzuje się znacznie mniejszymi gabarytami w porównaniu do konkurencyjnych produktów oraz niewielką wagą (2,2 kg).

Packard Bell EasyNote NX to także szybki procesor z rodziny Intel Core drugiej generacji, współpracujący z kartą graficzną NVIDIA GeForce GT 540. Konfiguracja taka zapewnia nie tylko rewelacyjną wydajność w standardowych zastosowaniach jak i grach 3D, ale również wyjątkowo długi czas pracy na baterii. Dzięki technologii NVIDIA Optimus oraz baterii PowerSmart, o wydłużonym czasie działania, z EasyNote NX możemy pracować nawet do 9 godzin bez konieczności korzystania z zasilania sieciowego.


Tech

Ponadto Packard Bell EasyNote NX wyposażony jest w doskonałe głośniki z obsługą technologii Dolby Home Theater, kamerkę internetową o rozdzielczości 1,3 MP, napęd optyczny i dysk twardy o pojemności do 750 GB. Szerokie możliwości komunikacji zapewniają moduły WiFi oraz Bluetooth 3.0 (opcja). Na bocznej krawędzi EasyNote NX znajdziemy m.in. porty USB – w tym jeden zgodny z najnowszą wersją standardu USB 3.0 – oraz złącze HDMI, dzięki któremu laptopa podłączymy praktycznie do dowolnego telewizora LCD czy projektora.

Soft

W pakiecie z najnowszym notebookiem Packard Bell otrzymamy także za darmo kilka przydatnych aplikacji, w tym program antywirusowy, program do tworzenia kopii zapasowych MyBackup 2.0 oraz Packard Bell Social Networks – oprogramowanie ułatwiające jednoczesne korzystanie i zarządzanie kontami w najpopularniejszych serwisach społecznościowych. Nie zabraknie również oprogramowania Adobe Photoshop Elements 9 w pełnej wersji, które sprawia, że edycja i udostępnianie zdjęć jest niezwykle proste.

  • Nowy Packard Bell EasyNote NX zadebiutuje w polskich sklepach w trzecim kwartale 2011. Sugerowana cena detaliczna od 2999 zł brutto w zależności od konfiguracji.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej