Strona główna / Praca zdalna / Nowy Toughbook CF-C1
wtorek 19 lipiec 2011 | Jan Petersen/Panasonic
Nowy Toughbook CF-C1
W lipcu tego roku na polski rynek trafia druga generacja biznesowego Toughbooka CF-C1. Nowa wersja biznesowego CF-C1 jednym ruchem dłoni może być zmieniona w poręczny tablet. Dla bardziej wymagających klientów Panasonic przygotował opcję, która pozwoli na korzystanie z dotykowego wyświetlacza nawet w rękawiczkach.


"Najnowsza generacja Toughbooka CF-C1 to doskonałe narzędzie dla pracowników mobilnych, którzy na pierwszym miejscu stawiają szybkość działania aplikacji, długi czas pracy na baterii i bezpieczny dostę do danych w każdych warunkach" -  podkrśla Jacek Wielgus, Business Development Manager w firmie Panasonic.

Więcej i szybciej

Toughbook CF-C1 został wyposażony w procesor Intel Core i5-2520M (2.5GHz), 4 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną IntelŽ HD 3000, co umożliwia korzystanie z najbardziej wymagających aplikacji multimedialnych.

Użytkownicy będą mieli również wystarczającą ilość miejsca na zapisanie ważnych dla nich danych, ponieważ komputer w podstawowej wersji będzie miał dysk twardy o pojemności 320 GB.

Nowy CF-C1 będzie gwarantował szybsze połączenie z Internetem. Toughbook zostanie wyposażony w moduł HSPA+ Ericsson F5521gw, pozwalający na zwiększenie prędkości pobierania danych do 21 Mbps.

Praktyczny i odporny  

Toughbook będzie miał wbudowaną 1,3-megapikselowa kamerę. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi, komputer da się swobodnie trzymać w jednej ręce, pisząc drugą. Komputer będzie wyposażony w dwie baterie umożliwiające pracę aż do 12 godzin (według MobileMarkTM 2007).

Nawet z nimi urządzenie będzie bardzo lekkie, ważąc jedynie 1,69 kg. Toughbook CF-C1 wytrzyma upadek z wysokości do 76 cm. (np. z biurka), a klawiatura przetrwa zalanie wodą. Dzięki temu urządzenie charakteryzuje się o wiele większa żywotnością niż klasyczne komputery przenośne.

  • Druga generacja CF-C1  jest dostępna w Polsce od lipca 2011 roku w cenie od ok.  9500 PLN netto.

 

Podobne artykuły
  • Toughbook 2 generation

    W czerwcu 2011 na polski rynek trafi druga generacja najbardziej wytrzymałego komputera...
  • Nowy Toughbook CF-19

    Nowy Toughbook CF-19 został wyposażony w trzecią generację dwurdzeniowego procesora Int...
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej