Strona główna / Praca zdalna / Smartfon Blade ZTE
niedziela 23 październik 2011 | Informacja prasowa/E2H
Smartfon Blade ZTE
ZTE Blade to smartfon z 3.5 calowym wyświetlaczem, wirtualną klawiaturą QWERTY, nadajnikiem GPS oraz obsługujący standardy 3G, HSUPA i HSDPA.

Czarna obudowa wzbogacona o chromowane elementy prezentuje się klasycznie i stylowo. Z kolei 3.5 calowy ekran o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, wyposażony w matrycę TFT zapewnia dużą czułość i czytelność, co przekłada się na wygodę i komfort podczas użytkowania.

  • Smartfon oprócz przycisków funkcyjnych posiada także wirtualną klawiaturę QWERTY, która znacząco ułatwia pisanie.
  • Blade ZTE obsługuje tryb GSM, a dodatkowo zapewnia łączność internetową, dzięki funkcjom 3G, WiFi, a także GPRS, EDGE oraz szybkim HSDPA (7.2 Mb/s) i HSUPA (5.76Mb/s). 
  • Blade to kolejny smartfon oparty na systemie operacyjnym Android 2.1. Pamięć systemowa i operacyjna urządzenia wynosi 512MB, a opcjonalnie można ją zwiększyć instalując kartę pamięci microSD. Smartfon ZTE posiada także liczne, dodatkowe funkcje, oferujące zarówno użyteczność jak i odrobinę rozrywki. Blade wyposażony jest w 3.2 MPx aparat oraz funkcję kamery video. Ponadto posiada odtwarzacz multimedialny, a także radio FM. Szczególny nacisk twórcy położyli na odtwarzacz audio, co przekłada się na bardzo dobrą jakość słuchanej muzyki.
  • Praktycznym i mało spotykanym rozwiązaniem jest wbudowany GPS, dlatego Blade to ciekawa propozycja dla wszystkich kierowców.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej