Strona główna / Praca zdalna / Jak obrobić foto z iPada?
niedziela 30 październik 2011 | Cezary Tchorek-Helm
Jak obrobić foto z iPada?
Najlepiej użyć Adobe Carousel. Narzędzie jest już dostępne a App Store oraz Mac App Store. Pozwala na obróbkę zdjęć zlokalizowanych na iPadzie, iPhonie, iPodzie touch oraz w systemie Mac OS. Wersja na Windows jest oczekiwana w w 2012.

Dzięki wykorzystaniu silnika do obróbki fotografii zastosowanego w programie Lightroom, Adobe Carousel zapewnia spójną, najwyższą jakość edycji zdjęć, niezależnie od urządzenia.

Synchronizuje wszystkie diwajsy poprzez konto

Platforma Adobe Adobe Carousel zawiera zestaw aplikacji klienckich na urządzenia iPad, iPhone i iPod touch oraz komputerów Mac OS. Po zaimportowaniu biblioteki wszelkie zmiany (edycja, skasowanie lub dodanie zdjęcia) dokonywane na jednym urządzeniu są automatycznie wprowadzane na wszystkich urządzeniach związanych z danym kontem. Konfigurowanie programu jest łatwe - użytkownik po prostu pobiera aplikacje i wybiera plan subskrypcji na swoim urządzeniu iPhone lub iPad. Praktycznie użytkownicy mogą pobierać nieograniczoną liczbę plików JPEG oraz instalować aplikacje Adobe Carousel na dowolnej liczbie kompatybilnych urządzeń.

Przeglądarka plus narzędzie

Łatwa w obsłudze technologia multi-touch zapewniają atrakcyjną, interaktywną obsługę i pozwalają szybko i łatwo przeglądać dziesiątki tysięcy zdjęć. Zaawansowany mechanizm przetwarzania zdjęć firmy Adobe umożliwia regulację ekspozycji, cieni, rozjaśnień, balansu bieli, jaskrawości, przejrzystości i kontrastu. Jest także kilkanaście typów „wyglądu”, które pozwalają użytkownikom szybko eksperymentować ze stylistyką zdjęcia.

  • Adobe Carousel upraszcza udostępnianie zdjęć i daje większe możliwości w tym zakresie. Subskrybenci mogą zaprosić znajomych i członków rodziny do współpracy w tworzeniu biblioteki zdjęć. Każdy, kto ma urządzenie obsługujące Carousel może przeglądać dotychczasowe zdjęcia i dodawać nowe, wprowadzać poprawki i stosować „wyglądy” oraz łatwo pobierać i oznaczać ulubione zdjęcia. Użytkownicy mogą także udostępniać zdjęcia wysyłając je bezpośrednio do Facebooka, Twittera lub przez e-mail.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej