Strona główna / Praca zdalna / Sygnity: narzędzia dla MSP
środa 02 listopad 2011 | Cezary Tchorek-Helm
Sygnity: narzędzia dla MSP
Wprowadzenie na rynek nowych produktów dla małych i średnich firm jest jednym z elementów planu rozwoju Grupy Sygnity, który zakłada zbudowanie silnej pozycji w tym sektorze. Zaawansowane prace prowadzi pion Sygnity SMB. Aplikacje zostaną wprowadzone na rynek pod odrębną marką i będą oferowane klientom poprzez platformę internetową w modelu SaaS.

W ofercie znajdą się cztery produkty dedykowane osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, mikro, małym oraz średnim firmom. Wszystkie narzędzia dostępne będą w modelu Software as a Service, co w istotny sposób przekłada się na wymierne korzyści dla firm. Nie muszą one, bowiem inwestować w zakup oprogramowania a także sprzętu, lecz mogą skorzystać z gotowych, zaawansowanych rozwiązań dostarczonych przez uznanego partnera płacąc niską opłatą abonamentową. Takie rozwiązanie gwarantuje klientowi jednocześnie 100% bezpieczeństwa.

Kończymy fazę testów naszych rozwiązań i finalizujemy przygotowania do wprowadzenia na rynek pierwszych produktów z portfolio Pionu SMB. Będzie to rodzina czterech systemów zróżnicowanych pod względem funkcjonalności, usprawniających zarządzanie finansami, płacami, magazynem i sprzedażą w firmie. Na rynek wprowadzane będą stopniowo, jednakże planujemy, żeby pełna gama naszych rozwiązań była dostępna dla klientów na przełomie pierwszego i drugiego kwartału przyszłego roku” – powiedział Robert Tomaszewski, Dyrektor Generalny Pionu SMB, Sygnity SA.

SaaS dla MSP

Produkty dla małych i średnich przedsiębiorstw oferowane będą poprzez platformę internetową w modelu SaaS oraz przez sieć partnerów, również w postaci tradycyjnych rozwiązań „pudełkowych”. Aktualnie Spółka finalizuje rozmowy z pierwszymi partnerami handlowymi.

Naszym celem jest zbudowanie sieci sprzedaży, która opierać się będzie na czytelnych i uniwersalnych zasadach współpracy. Każdy partner naszego projektu, bez względu na jego wielkość i skalę prowadzonej działalności, będzie współpracował z nami na prostych i przejrzystych zasadach rozliczenia prowizyjnego oraz otrzyma od nas wsparcie w swoich działaniach biznesowych i marketingowych, zarówno w procesie pozyskiwania Klientów, jak i przy pierwszych wdrożeniach naszych rozwiązań” – powiedział Maciej Kamieński, Dyrektor Sprzedaży Pionu SMB, Sygnity SA.

Wyróżnikiem modelu współpracy z Pionem SMB będzie m.in. brak ograniczeń dla dystrybutorów w postaci zakazu sprzedaży konkurencyjnych produktów. Wprowadzone rozwiązanie ma zapewnić maksymalizację korzyści zarówno dla producenta, jak i partnerów handlowych.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej