Strona główna / Praca zdalna / Zenbook by Asus
wtorek 15 listopad 2011 | Informacja prasowa/E2H
Zenbook by Asus
Eksperci prognozują, że nowa kategoria produktów, jaką stanowią ultrabooki na dobre zmieni oblicze rynku komputerów przenośnych. Podczas ASUS Silver Night - oficjalnej prezentacji ultrabooków firmy ASUS - specjaliści firmy ASUS oraz Intel przedstawili ZENBOOK - ultrabook najnowszej generacji, który rozpoczyna „ultraerę” na rynku urządzeń mobilnych.

Na rynku urządzeń przenośnych szykuje się prawdziwa rewolucja. To wszystko za sprawą rosnącej popularności ultrabooków, które szybko zdobywają popularność wśród użytkowników. Wraz z rozwojem nowych technologii, rosną również oczekiwania użytkowników, a ultrabooki to odpowiedź na zwiększające się potrzeby klientów. Nowe ultrabooki ASUS ZENBOOK są wygodne w użytkowaniu – lekkie i wydajne, a przy tym piękne. Projektanci i konstruktorzy ultrabooków firmy ASUS tworząc ZENBOOKi kierowali się czterema wartościami: minimalistycznym stylem, bezkonkurencyjną wydajnością, ideą technologii przyjaznej środowisku oraz doskonałym dźwiękiem.

„Tworząc ASUS ZENBOOK™ chcieliśmy połączyć najwyższej jakości technologię ze stylowym designem. Tak powstał ultrabook, który mierzy zaledwie 3 mm grubości z przodu i 17 mm z tyłu obudowy, jest bardzo lekk i poręczny. Jego delikatny wygląd nie powinien jednak nikogo zmylić. ZENBOOK zawiera  w sobie mocne komponenty takie jak procesor Intel Core, Dysk SSD, USB 3.0, USB Charger+ czy też technologię SonicMaster”  - powiedział Bartosz Jeziorański, Country Manager w ASUS Polska.

 

Podobne artykuły
  • Notebooki ASUS serii K

    Nowe notebooki z serii K firmy ASUS są wyposażone w procesory mobilne Intel Core 2. gen...
  • Asus N55SF i N73SF

    W notebookach Asus N55SF i N73SF wykorzystano technologię ASUS SonicMaster, opracowaną ...
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej