Strona główna / Praca zdalna / HUAWEI Vision: iF Design Award 2012
środa 16 listopad 2011 | Jan Petersen/Huawei
HUAWEI Vision: iF Design Award 2012
Smartfon HUAWEI Vision został laureatem tegorocznej edycji nagrody iF Design Award i zdystansował 4332 produkty zgłoszone do konkursu z 48 krajów.

HUAWEI Vision posiada wykonaną z jednego kawałka aluminium opływową obudowę typu unibody, która w najcieńszym punkcie mierzy 9.9 mm. Specjalnie wyprofilowany ekran dotykowy nie tylko świetnie wygląda, ale zapewnia większą funkcjonalność. Każdy z wyświetlaczy tworzony jest przy pomocy technologii wykorzystywanych przy produkcji szwajcarskich zegarków i powstaje nawet 17 godzin. Wykorzystanie w produkcji 25 różnych procesów służy stworzeniu wrażenia niezwykłej trójwymiarowej przestrzeni dotykowej ekranu. Każdy HUAWEI Vision to prawdziwe industrialnie dzieło sztuki.

3D

Wyprofilowany ekran dotykowy smartfonu HUAWEI Vision ożywa dzięki wyjątkowemu interfejsowi, oferującemu użytkownikom wyjątkowe doznanie trzech wymiarów. Trójwymiarowy interfejs telefonu umożliwia umieszczenie na przestrzennych panelach skrótów do najczęściej wykorzystywanych funkcji i aplikacji urządzenia. Dzięki temu można swobodnie personalizować i wygodnie poruszać się po menu. HUAWEI Vision jest pierwszą platformą opartą o system Android, na którą przeniesiono popularną grę RPG 3D oferowaną przez Gameloft „Chaos and Order”, pozwalając graczom na tworzenie i udostępnianie ich własnych legend dziejących się w trójwymiarowym świecie „Sahara Dayton”.

O nagrodach iF Design Award

Projekt produktu może być śmiały, inteligentny i pełny pasji. Może być zabawny lub poważny. Ale przede wszystkim może być doskonały – i zostać laureatem nagrody iF Design Award. Od 1953 roku, organizatorzy iF Design Award zapraszają producentów i projektantów z całego świata do zgłaszania swoich produktów do konkursu. Eksperci wzornictwa z całego świata zasiadają w jury, by oceniać zgłoszone produkty – najlepsze projekty zostają wyróżnione i nagrodzone. iF Design Award są od dawna znakiem rozpoznawczym iF, a etykieta iF stała się uznanym na całym świecie symbolem najwyższej jakości formy i stylu.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej