Strona główna / Praca zdalna / Miniaturowy SanDisk do tabletów
niedziela 20 listopad 2011 | Jan Petersen
Miniaturowy SanDisk do tabletów
SanDisk opracował pamięć flash o nazwie Cruzer Fit, która po włożeniu w gniazdo USB 2.0 wystaje z obudowy na mniej niż przysłowiowy paznokieć. Nowy pendrive, ze względu na małe rozmiary, szczególnie dobrze sprawdza się przy współpracy z tabletami, samochodowym sprzętem audio i małymi notebookami.   

Pomimo niewielkich rozmiarów, model Cruzer Fit jest w pełni „dojrzały”, jeśli chodzi o funkcjonalność. Zapewnia możliwość zapisania 4, 8 lub 16 GB danych, a dodatkowym bonusem jest możliwość skorzystania z 2 GB bezpłatnego backupu on-line w ramach usługi YuuWaa (www.yuuwaa.com). Co więcej, dzięki oprogramowaniu SanDisk SecureAccess Software, prywatne dane użytkownika są zabezpieczone hasłem. W tym celu zastosowano 128-bitowe szyfrowanie AES, które jest obsługiwane przez system Windows XP, Windows Vista, Windows 7 oraz Mac OS X v10.5+. W przypadku komputerów Mac, wymagane jest pobranie odpowiedniego oprogramowania ze strony www.SanDisk.com/SecureAccess.  Po wyjęciu z gniazda USB możemy ochronić wtyk pendrive’a Cruzer Fit estetyczną zatyczką. Użytkownik może też korzystać z kontrolki LED, która sygnalizuje aktywność pamięci.

  • Dystrybutorem SanDisk na naszym rynku jest Hama Polska. Produkt objęty jest 5-letnią ograniczoną gwarancją. Sugerowana przez dystrybutora cena sprzedaży Cruzer Fit wynosi, w zależności od pojemności pamięci: 44,90 zł (4 GB), 64,90 zł (8 GB) lub 119 zł (16 GB).     

 

Podobne artykuły
  • Szybki flash

    Firma Transcend wprowadza nową pamięć flash z linii Hi-Speed - JetFlash 620. Wśród inny...
  • TRANSCEND JetFlash 780

    TRANSCEND wzbogaca linię pamięci flash wyposażonych w interfejs USB 3.0 o model JetFlas...
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej