Strona główna / Praca zdalna / ASUSPRO: biznesowy Asus
wtorek 03 styczeń 2012 | Jan Petersen
ASUSPRO: biznesowy Asus
Firma ASUS wprowadza na rynek nową markę notebooków biznesowych - ASUSPRO. Jeszcze w pierwszym kwartale 2012 roku do polskich sklepów trafią dwa pierwsze modele – B23E oraz B33E. Wszystkie konstrukcje z serii ASUSPRO to notebooki klasy business, charakteryzujące się wydajnymi podzespołami, wzmocnioną obudową, zaawansowanymi zabezpieczeniami zarówno sprzętowymi, jak i danych oraz wydłużoną gwarancją.
Tagi: asus,

ASUS rozszerza ofertę komputerów stworzonych z myślą o klientach biznesowych. Wyrazem zwiększonego zaangażowania firmy w tym obszarze jest wprowadzenie na rynek nowej marki komputerów przenośnych – ASUSPRO.

ASUSPRO B33E oraz B23E

ASUSPRO B33E posiada 13,3-calową matową matrycę. Wykonana z aluminium obudowa przeszła rygorystyczne testy wytrzymałościowe. Matryca posiada wzmocnione i dodatkowo zabezpieczone zawiasy, gwarantujące 30 tysięcy cykli otwarcia i zamknięcia notebooka. Obudowa posiada wyjątkową wytrzymałość na warunki fizyczne – posiada wodoodporną klawiaturę, chroniącą wnętrze notebooka przed zalaniem. Notebook jest odporny na wstrząsy, drgania czy upadek z wysokości do 80 cm. Urządzenie posiada również zabezpieczenia software’u. Czytnik linii papilarnych oraz czytnik kryptograficzny zapewniają cennym danym niezbędną ochronę. Modele z serii ASUSPRO są również wyposażone w moduł TPM, jak również rozwiązanie Intel Anti-Theft. Sercem komputera jest bardzo wydajny procesor Intel Core i7-2620M, 2,7GHz. Notebook posiada 8 GB DDR3 pamięci RAM oraz dysk HDD o pojemności 750 GB. Na spodniej stronie notebooka znajduje się złącze stacji dokującej. B33E posiada wbudowany modem WiFi oraz jest przystosowany do obsługi bezprzewodowej karty sieciowej w standardzie WiMAX oraz w modułu 3G.

  • Mniejszy brat B33E - 12-calowy model B23E – wielkością przypomina netbooka, ale pod względem wydajności jest to pełnoprawny notebook. Został wyposażony w procesor Intel Core i5-2430M, 2.40 GHz, 500 GB dysk HDD oraz 6 GB pamięci DDR3.
  • B33E oraz B23E to notebooki biznesowe przeznaczone dla użytkowników, którzy cenią sobie mobilność i jednocześnie chcą, aby ich dane były dobrze zabezpieczone w podróży. Bardzo wytrzymała konstrukcja notebooka zapewnia bezpieczeństwo przed uszkodzeniami fizycznymi i niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi. Zabezpieczenia dostępu gwarantują, że nikt nieupoważniony nie dostanie się do przechowywanych na twardym dysku danych.

 

Podobne artykuły
  • Kolejny przełom?

    Niedawno pisaliśmy o subnotebooku firmy ASUS - EEE PC701, który ponoć zapowiada nową er...
  • Notebook do pracy i na

    Notebook Asus M51VA-AP079C - najnowszy model serii M51 - idealnie odpowiada na potrzeby...
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej