Strona główna / Mobilna firma / Yarvik GoTab Exxa kolejny tablet, który zaskakuje nowościami.
piątek 13 kwiecień 2012 | Agnieszka Adamska
Yarvik GoTab Exxa kolejny tablet, który zaskakuje nowościami.
 GoTab Exxa  jest pierwszym modelem z rodziny tabletów Yarvik, w którym zastosowano system operacyjny Android 4.0 „Ice Cream Sandwich”. Użytkownicy mogą cieszyć się stworzonym od podstaw interfejsem, nową intuicyjną obsługą wielozadaniową oraz nową przeglądarką internetową. Warto wspomnieć, że system został opracowany specjalnie na potrzeby tabletów oraz smatfonów.

Drugą nowością jest solidny i bardzo szybki procesor Cortex A8 1,2 GHz z dedykowanym układem graficznym, który jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników filmów i graczy w jakości HD. Na uwagę zasługuje również wbudowana pamięć 1GB RAM DDR3, która zwiększa wydajność tabletu i zapewnia płynną pracę z urządzeniem. 

TAB465EUK jest pierwszym modelem z ekranem 9,7 cala, który dodatkowo wyposażony jest w jasny ekran z matrycą IPS, umożliwiający oglądanie obrazu pod kątem 178 stopni. 10-punktowy pojemnościowy ekran wielodotykowy wykonany jest ze szkła odpornego na zarysowania.

Tablet posiada sprawdzone rozwiązania i udogodnienia zastosowane w poprzednich modelach, min. wbudowane łącze Wi-Fi w standardzie N (do nawiązania bezprzewodowego połączenia z internetem), dwie wbudowane kamery: 300K VGA z przodu i 2,0-megapikselowa z tyłu (do wykonywania zdjęć i nagrywania filmów), gniazdo pamięci MicroSD (pozwalające na rozszerzenie pamięci do 32 GB). Fabrycznie zainstalowano również liczne aplikacje, tj. przeglądarkę internetową, ES File Explorer, album zdjęciowy oraz odtwarzacz audio-wideo. Dodatkowo, za pomocą domyślnie zainstalowanego sklepu z aplikacjami „GetJar” można zwiększać funkcjonalność urządzenia poprzez pobieranie programów i instalowanie ich na tablecie.

Urządzenie GoTab Exxa umożliwia użytkownikowi odtwarzanie najpopularniejszych formatów wideo w maksymalnej rozdzielczości 2160p Quad HD. Ponadto, port mini-HDMI 1080p pozawala na oglądanie filmów zgromadzonych w pamięci tabletu GoTab na telewizorze HD.

Tablet jest w pełni funkcjonalnym i kompaktowym urządzeniem, które sprawdzi się w wielu zastosowaniach. GoTab Exxa możemy wykorzystać zarówno do surfowania po internecie, komunikacji (serwisy społecznościowe, e-mail), tworzenia i przeglądania dokumentów, a także szeroko pojętej rozrywki- gier i odtwarzania plików multimedialnych. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, a jego cenę ustalono na 979zł.  

Więcej informacji znajdziesz na http://www.yarvik.com/ TAB465EUK/

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej