Strona główna / Praca zdalna / ASUS PadFone: premiera hybrydy w Polsce
poniedziałek 27 sierpień 2012 | Mariola Czapkiewicz
ASUS PadFone: premiera hybrydy w Polsce
W polskich sklepach pojawił się ASUS PadFone – hybryda 3 urządzeń: smartfona, tabletu i netbooka. Jedno z najbardziej innowacyjnych urządzeń mobilnych dostępne jest w cenie 2699 zł (PadFone + PadFone Station).

Sercem PadFona jest dwurdzeniowy procesor czwartej generacji Qualcomm Snapdragon S4 1.5GHz. Płynne działanie aplikacji oraz bardzo dobrą jakość obrazu zapewniają karta graficzna Adreno 225 oraz wysokiej jakości 4,3-calowy, pojemnościowy, wielodotykowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 960x540. PadFone Station, czyli tablet, wyposażono w 10-calowy ekran (WXGA 1280x800). PadFone dysponuje również wysokiej jakości kamerą (8 MP, matryca CMOS, przesłona f/2.2, pięć soczewek), która bez problemu poradzi sobie z zdjęciami i nagrywaniem filmów w jakości 1080p HD nawet przy słabym oświetleniu.

  • Hybrydowość urządzenia znacząco wpływa zarówno na komfort obsługi, jak i na czas pracy z dala od źródła zasilania. Dzięki baterii zamontowanej w PadFone Station żywotność smartfona wydłuża się nawet pięciokrotnie. Ten rewelacyjny wynik poprawia dodatkowa bateria zamontowana w PadFone Station Dock, która pozwoli pracować PadFonowi dziewięć razy dłużej. Po włożeniu PadFona do stacji dokującej możemy cieszyć się wygodną pracą na 10-calowym tablecie. Multimedialną tabliczkę z kolei możemy wpiąć do stacji dokującej, która poza dodatkową baterią oferuje nam pełnowymiarową klawiaturę QWERTY. 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej