Strona główna / Praca zdalna / Ochrona druku dla przedsiębiorstw
niedziela 30 wrzesień 2012 | Jan Petersen
Ochrona druku dla przedsiębiorstw
Niedawne badanie przeprowadzone przez HP) wykazało, że tylko 45% respondentów uwzględnia w swoich strategiach bezpieczeństwa informatycznego ochronę przetwarzania obrazów i druku. 55% nie ma żadnego systemu zapobiegającego pozostawianiu dokumentów poufnych w podajnikach drukarek, a 59% nie ma żadnych środków wykrywania nieupoważnionej modyfikacji drukowanych dokumentów lub dostępu do nich.
Tagi: firma, druk, hp,

Nowa oferta zabezpieczeń druku HP

  • HP Imaging and Printing Security Assessment — umożliwia klientom korporacyjnym identyfikację i wyeliminowanie zagrożeń bezpieczeństwa w urządzeniach drukujących.
  • HP Imaging and Printing Security Center (IPSC) — upraszcza proces wdrażania i monitorowania urządzeń przez stosowanie tych samych reguł bezpieczeństwa do wszystkich urządzeń drukujących przedsiębiorstwa.
  • HP Access Control (AC) Printing Solutions —  dają klientom z branży ochrony zdrowia większą kontrolę nad środkami do przetwarzania obrazu i drukowania oraz obniżają koszty i zmniejszają ilość odpadów.

Ochrona urządzeń drukujących ułatwia spełnianie wymagań zgodności z przepisami

HP Imaging and Printing Security Assessment to kompleksowa usługa umożliwiająca identyfikację zagrożeń stwarzanych przez urządzenia drukujące, które mogą spowodować wycieki danych i poufnych informacji.

Usługa umożliwia analizowanie środowiska druku pod względem bezpieczeństwa i zgodności z przepisami, biorąc pod uwagę dokumenty pozostawiane bez nadzoru na drukarce, przetwarzanie danych poufnych od komputera po urządzenie drukujące oraz informacje poufne zapisane na dyskach twardych drukarek.

Większa automatyzacja zabezpieczeń, mniejsze ryzyko

HP IPSC to pierwsze w branży rozwiązanie oparte na  politykach, opracowane z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa, zapewnieniu zgodności z przepisami i zmniejszeniu ryzyka związanego z urządzeniami do przetwarzania obrazów i drukowania. Nowa wersja, HP IPSC 2.0.7 daje klientom następujące korzyści:

  • Szersza zgodność z urządzeniami i systemami operacyjnymi, w tym z systemem Microsoft® Windows® 8 oraz wszystkimi urządzeniami HP Enterprise LaserJet przewidzianymi do wprowadzenia na rynek jesienią 2012 r.
  • Rozszerzona ochrona urządzeń za pomocą rozwiązania HP Instant-on Security, które automatycznie łączy obsługiwane urządzenia HP z HP IPSC w trakcie ich instalacji, restartu lub resetowania oraz automatycznego konfigurowania zgodnie z regułami bezpieczeństwa ustalonymi przez klienta.
  • Zaawansowane funkcje zarządzania hasłami, w tym możliwość automatycznego ustawiania haseł dla nowych urządzeń za pomocą HP Instant-on Security.

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej