Strona główna / Praca zdalna / Nowy smartfon HTC One X
środa 03 październik 2012 | Jan Petersen
Nowy smartfon HTC One X
HTC przedstawił smartfon HTC One X+. Jest to odświeżona wersja wielokrotnie nagradzanego HTC One X, którego wyposażono w interfejs HTC Sense 4+ i system Android Jelly Bean.
Tagi: smartfon, htc,

HTC One X+ ma czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3 AP37, taktowany częstotliwością 1,7 GHz, i 64GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu działa szybciej i wydajniej. Wersja LTE w HTC One X+ działa do 67% szybciej niż w HTC One X, co czyni go Z całą pewnością najbardziej zaawansowanym telefonem z systemem Android spośród dostępnych na rynku. Opracowany pod kątem możliwości jak najwydajniejszej pracy, HTC One X+ umożliwia szybsze przeglądanie stron internetowych, płynne korzystanie z multimediów, wysoką wydajność grafiki oraz szybkie pobieranie plików z internetu, co przekłada się na sprawniejsze użytkowanie.

  • HTC One X+ wyróżnia się również pojemniejszą baterią 2100 mAh, która zapewnia do 50% (6 godzin) więcej czasu na rozmowy, przeglądanie internetu, słuchanie muzyki i oglądanie filmów.

Zdjęcia, wideo, muzyka i filmy

Łącząc zachwycające możliwości aparatu i kamery poprzedniego modelu z serią inteligentnych rozwiązań w interfejsie Sense 4+, HTC One X+ zapewnia najlepsze wrażenia z użytkowania urządzenia mobilnego. Nowo wprowadzony tryb autoportretu, współpracujący z przednim obiektywem, ułatwia robienie wysokiej jakości zdjęć, dzięki intuicyjnemu wykrywaniu ludzkiej twarzy pod różnymi kątami i delikatnemu retuszowaniu skóry i oczu. W trybie zwiedzania użytkownik jest zawsze gotowy do błyskawicznego uchwycenia sytuacji – jedno dotknięcie przycisku zasilania wyłącza blokadę ekranu i uruchamia aparat. Dwa nowe tryby przeglądania galerii prezentują zdjęcia i filmy pogrupowane według lokalizacji i daty wykonania.

  • Dostępna wyłącznie w telefonach HTC technologia Beats Audio zapewnia autentyczny dźwięk o studyjnej jakości. Stanowi także gwarancję najbardziej emocjonujących doświadczeń dźwiękowych poprzez zwiększenie dynamiki, wzmocnienie wokali i szczegółowości wysokich tonów w muzyce, grach, filmach i nagraniach wideo. Aby ułatwić słuchanie plików muzycznych z zewnętrznych głośników, interfejs Sense 4+  w HTC One X+ wprowadza nową funkcję Tap and Go – wystarczy dotknąć ikonkę głośników Beats, aby połączyć je z telefonem. Drugie dotknięcie kończy połączenie.

Oferując wyłączny dostęp do tysięcy filmów poprzez HTC Watch 2.0, smartfon HTC One X+ będzie atrakcyjny zarówno dla koneserów filmu, jak i okazjonalnych widzów. Internetowa baza filmów jest dostępna dzięki nowej funkcji Sense 4+, która organizuje całą bibliotekę filmów w jednym miejscu.

Łatwa instalacja

Kolejną funkcją HTC One X+ jest HTC Get Started – nowa usługa internetowa, która płynnie prowadzi użytkownika przez instalację i personalizację telefonu za pośrednictwem przeglądarki internetowej w komputerze. Funkcja ta ma za zadanie usprawnienie pierwszej instalacji telefonu i pozwala maksymalnie wykorzystać jego możliwości od samego początku – wystarczy dotknięcie jednego przycisku, a telefon przyjmuje wybrane na komputerze ustawienia i aplikacje.

Dostępność

Smartfon HTC One X+ będzie dostępny w Europie od października br., natomiast na polskim rynku dostępny będzie od listopada. Wyłączność na ten produkt w sprzedaży operatorskiej zagwarantowała sobie sieć Plus. Smartfon będzie dostępny także w sprzedaży Open Market.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej