wtorek 02 kwiecień 2013 | Robert Kamiński
Bez kabla
Dzięki poduszce Fatboy Regarcharable Pillow, podstawce DT-900 oraz stacji dokującej DT-910 ładowanie smartfonów nabrało nowego znaczenia - wystarczy umieścić smartfon na urządzeniu i cieszyć się bezprzewodową wolnością.
Tagi: ładowarka, nfc, nokia,

Poduszka Fatboy Regarcharable Pillow, podstawka DT-900 oraz stacja dokująca DT-910 to ładowarki, które przekazują energię dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej umożliwiając bezprzewodowe ładowanie telefonów wszystkich marek zgodnych ze standardem Qi.

Nokia DT-900 – prosto i z klasą

Dla wszystkich ceniących proste i skuteczne rozwiązania w połączeniu z minimalistycznym wzornictwem i solidnym wykonaniem Nokia stworzyła bezprzewodową ładowarkę DT-900. Podstawka jest niezwykle łatwa w użyciu – wystarczy położyć na niej telefon, aby rozpocząć ładowanie jego baterii. Akcesorium działa w sposób wydajny i bezpieczny. Specjalna dioda LED wskazuje tryb ładowania. Wyjątkowy design urządzenia doskonale wpasuje się nawet w eleganckie wnętrza. Jego wymiary to zaledwie 12 x 6 x 11 cm przy wadze 93 g.

Stacja dokująca DT-910 z technologią NFC – bezprzewodowe ładowanie w wersji premium 

Ładowanie nie musi być nudnym procesem odciągającym użytkownika od telefonu. Elegancka stacja dokująca DT-910 umożliwia bowiem swobodne korzystanie z urządzenia podczas ładowania jego baterii. Wystarczy umieścić smarton na stojaku, aby rozpocząć bezprzewodowe ładowanie. Telefon znajduje się w ustawieniu pionowym, co znacznie ułatwia pisanie wiadomości SMS, sprawdzenie poczty lub nieodebranych połączeń. Stacja DT-910 to również wysokiej klasy materiały, doskonała konstrukcja i wzornictwo, które ucieszy każdego miłośnika designu. Nokia DT-910 współpracuje z aplikacją Nokia Accessories do sterowania telefonem przy połączeniach NFC (innowacyjnej technologii Near Field Communication). Ekran ładowanego telefonu jest cały czas widoczny, co pozwala na swobodne korzystanie z jego funkcjonalności. Użytkownicy mają także możliwość zaprogramowania aplikacji w telefonie, które uruchomią się w momencie umieszczenia aparatu w stacji dokującej, np. alarmu, programu Skype czy usługi SkyDrive.

Dla użytkowników, którzy nie lubią chłodnej elegancji designerskich akcesoriów, Nokia stworzyła najbardziej przytulną ładowarkę – idealną dla wymagających smartfonów. Poduszka Fatboy Regarcharable Pillow (DT-901) to zabawny gadżet, który stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych podstawek i stacji dokujących. Jeśli telefon odmawia współpracy, jest markotny i brakuje mu energii wystarczy położyć go na poduszce, aby naładować jego akumulator dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej. Akcesorium to powstało we współpracy z firmą Fatboy, producentem designerskich mebli, któremu DT-901 zawdzięcza swój niepowtarzalny wygląd.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej