Strona główna / Praca zdalna / 10 lat TomTom GO!
czwartek 08 maj 2014 | Robert Kamiński
10 lat TomTom GO!
10 lat temu firma TomTom wprowadziła do sprzedaży swoje pierwsze satelitarne urządzenie nawigacyjne, TomTom GO. Od tego czasu w 35 krajach sprzedano 75 milionów urządzeń, które stały się zaufanym towarzyszem podróży dla milionów kierowców. Każdego dnia ponad 800 mln ludzi korzysta z rozwiązań TomTom, aby dotrzeć do wybranego miejsca docelowego.
Tagi: nawigacja, tomtom, gps,

W ciągu minionych 10 lat urządzenia nawigacyjne TomTom przejechały 280 mld kilometrów, co można przeliczyć na 700 000 lat łącznego czasu jazdy. Dzięki firmie TomTom 35 mln wczasowiczów odnalazło cel podróży, 20,4 mln gości weselnych zdążyło do kościoła na czas, 16,7 mln aplikantów dojechało na rozmowę o pracę, a 2,9 mln osób dotarło na pierwszą randkę.

„Debiut urządzenia TomTom GO sprawił, że technologia nawigacyjna po raz pierwszy stała się dostępna dla każdego — powiedziała Corinne Vigreux, założycielka i dyrektor zarządzający działu TomTom Consumer. — Od lat pomagamy ludziom znaleźć łatwiejszą drogę do celu. Teraz nawigowanie TomTom zostało połączone z bardzo dokładną informacją o ruchu drogowym, dzięki czemu pozwala kierowcom dotrzeć do znanych i nieznanych punktów podróży jeszcze szybciej”.

tomtom go 

Technologie map, monitorowania ruchu drogowego i nawigacji opracowane przez TomTom znalazły zastosowanie w aplikacjach, urządzeniach i rozwiązaniach używanych przez konsumentów, firmy i organy rządowe na całym świecie. W ciągu 10 lat głosy nawigacji TomTom doprowadziły miliony kierowców do celu ich podróży. Najczęściej pobieranymi dodatkowymi głosami były głosy Dartha Vadera i Homera Simpsona. 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej