Strona główna / Po godzinach / Na Wielkanoc - TOP5 AGD
niedziela 08 kwiecień 2012 | Cezary Tchorek-Helm
Na Wielkanoc - TOP5 AGD
Święta Wielkanocne wymagają oprawy technologicznej. Dzisiaj mam jednak na  myśli technologię, która usprawnia przygotowania do czynności najbardziej lubianej przez Polaków w każde święta czyli jedzenia. TOP5 AGD jest interesująca sondą sklepu internetowego Agito.pl. Już niedługo święta majowe...
Tagi: top5, top 10, agd, agito.pl,

Philips HR 7775 Aluminium Collection to urządzenie bardzo wszechstronne. Posiada silnik o mocy 1000 W z płynną regulacją, dzięki temu można dopasować prędkość jego pracy do miksowanych produktów. Robot wyposażony jest w szereg funkcji blendera, malaksera, wyciskarkę do cytrusów i sokowirówkę. Posiada ostrza i tarcze ze stali szlachetnej do szatkowania, rozdrabniania, krojenia, rozdrabniania. Dziesięć akcesoriów daje aż 34 różne funkcje.

Philips HR 1613 Viva Collection - Blender o mocy 650 W, z 16 prędkościami pracy, funkcją Turbo, trzepaczką do ubijania oraz z owalnym dzbankiem o pojemności 1.7 l do przygotowywania jedzenia lub przechowywania urządzenia. Silniczek o dużej mocy umożliwia optymalne działanie, a przycisk Turbo zapewnia dodatkową moc do miksowania najtwardszych składników. Ostrza o podwójnym działaniu tną w pionie i w poziomie.

Zelmer Mix Robi 381.61 expressive - ten mikser oferuje wysoką funkcjonalność. Jest lekki i zgrabny, poręczny i mocny. Nowoczesny w formie i funkcjach poradzi sobie z każdym zadaniem - potrafi miksować, wyrabiać ciasto, robić kremy. Dzięki bogatemu wyposażeniu można przyrządzać wiele potraw w bardzo krótkim czasie. Dołączone do zestawu trzepaki ułatwią szybkie ubijanie, mieszadła służą do wyrabiania ciast ucieranych, natomiast dzięki tarczy do przecierania rozdrobnić można przez sito gotowane warzywa i owoce.

Braun Multiquick 5 MR 570 FPKHC Patisserie - blender o mocy 600 W, z 15 prędkościami pracy, funkcją Turbo, dwoma pojemnikami z ostrzem miksującym oraz z trzepaczką do ubijania. Czarno-białe urządzenie wyposażone w trzy wymienne tarcze tnące. Załączone wyposażenie to sierp do ciasta i kubek do odmierzania. Końcówka miksująca urządzenia jest metalowa, co oznacza dłuższą eksploacji.

Bosch MUM 4756 EU profimixx - to wielofunkcyjny robot kuchenny o mocy 600 W, z 7 poziomami prędkości i funkcją pracy pulsacyjnej. Dzięki dołączonym akcesoriom można go wykorzystać do wielu rozmaitych zadań. Można za jego pomocą ubijać, miksować, siekać, mieszać ciasto, mielić mięso, rozdrabniać różne produkty, kruszyć lód i wyciskać sok z cytrusów

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej