Strona główna / Po godzinach / Samsung HomeSync – multimedia w domu
niedziela 03 marzec 2013 | Robert Kamiński
Samsung HomeSync – multimedia w domu
Samsung zaprezentował HomeSync – domowy serwer umożliwiający zapisywanie, udostępnianie i streaming treści między wieloma urządzeniami. To doskonałe rozwiązanie aby stworzyć wspólne środowisko multimedialne dla całej rodziny oraz wykorzystać w pełni możliwości HDTV za pomocą dobrze znanego systemu Android.
Tagi: serwer, homesync,

Usługa HomeSync została po raz pierwszy zaprezentowana na Mobile World Congress 2013, który odbył się w Barcelonie po koniec lutego. Dzięki niej można uzyskać dostęp do najlepszych gier, filmów i programów TV oferowanych przez system Android, a także bezprzewodowo przesyłać treści z urządzeń Galaxy na telewizor. Daje to możliwość oglądania wszystkich posiadanych treści multimedialnych, w tym nagrań wideo, zdjęć i aplikacji, na dużym ekranie HD 1080 p.

Dysk HomeSync o pojemności aż 1TB umożliwia synchronizację wielu urządzeń, dzięki czemu można przechowywać dane zarówno w katalogach otwartych jak i osobistych. Urządzenie obsługuje aż osiem osobnych kont – każdy domownik może korzystać z własnego konta. Ułatwia to umieszczanie i pobieranie plików z różnych urządzeń oraz błyskawiczne udostępnianie je bliskim. Nad bezpieczeństwem i zabezpieczeniem dostępu do naszych treści znajdujących się w katalogach osobistych czuwa system szyfrowania plików oraz logowania się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła.

HomeSync będzie dostępny od kwietnia 2013, najpierw w USA, a następnie w kolejnych krajach na całym świecie. Sugerowana cena detaliczna wynosi 299 EUR (299 USD w Ameryce Północnej).

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej