Strona główna / Analizy / ZTE znaczącym dostawcą middleware do IPTV
piątek 23 marzec 2012 | Jan Petersen/ZTE
ZTE znaczącym dostawcą middleware do IPTV
Według zgromadzonych przez MRG (Ranking Multimedia Research Group) danych, ZTE posiada 11% udziału w rynku oprogramowania pośredniczącego do IPTV, plasując się na drugiej pozycji za firmą Microsoft. ZTE zostało także wymienione jako trzeci na świecie dostawca urządzeń STB oraz piąty w zakresie oprogramowania obsługującego IPTV VOD.
Tagi: zte, microsoft,

Ranking Multimedia Research Group dotyczy kilku wyspecjalizowanych obszarów rynku takich, jak oprogramowanie pośredniczące do IPTV, urządzenia STP (set-top box) oraz usługa VOD (video-on-demand – wideo na życzenie).

Siła ZTE tkwi w wykorzystaniu najnowszych technologii oraz w doświadczeniu firmy w dystrybucji usługi IPTV na całym świecie. Marka ciągle rozwija serwis IPTV i na dzień dzisiejszy może się pochwalić zbudowaniem największej na świecie sieci IPTV - H.264, która posiada 3 miliony osób subskrybujących i około 12 milionów użytkowników.

  • Ponadto ZTE ciągle umacnia swoją pozycję w zakresie usług IPTV. Firma obsługuje IPTV na całym świecie i jednocześnie ciągle inwestuje w badania i rozwój w tym obszarze, mając na względzie nieustanny wzrost rynku w Europie i Ameryce. Dynamiczny rozwój ZTE to także pierwsza pozycja firmy w dziedzinie IPTV w Azji i na nowo powstających rynkach, a także szansa na zajęcie znaczącego miejsca w szybko rosnących rynkach Ameryki Łacińskiej oraz w rodzimych Chinach po wprowadzeniu usługi IPTV do tego kraju.

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej