Strona główna / Analizy / Jedna by wszystkimi rządzić...
niedziela 28 wrzesień 2014 | Robert Kamiński
Jedna by wszystkimi rządzić...
Pisz na trzech różnych urządzeniach – na każdym z systemów operacyjnych – z Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480.

Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 to pierwsza klawiatura zaprojektowana z myślą o trzech urządzeniach jednocześnie. Teraz możesz pisać raport na swoim komputerze, a dzięki przyciskowi Easy-Switch szybko zmienić nośnik, by odpisać na wiadomość na twoim smartfonie i napisać tweeta na tablecie. Klawiatura jest uniwersalna i można ją podłączyć  za pomocą Bluetootha do kilku bezprzewodowych urządzeń jednocześnie, niezależnie od tego czy używasz Windowsa, Maca czy Chrome OS na swoim komputerze lub  Androida albo iOS na tablecie czy smartfonie.
„Potrzeby związane z pisaniem na urządzeniach elektronicznych ewoluowały, użytkownicy liczą i piszą na wielu ekranach naraz, często używając dwóch lub trzech różnych systemów operacyjnych” – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „Dzięki The Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 praca, tworzenie i komunikowanie się z innymi stanie się szybkie i wygodne, niezależnie od tego, z jakiego urządzenia czy platformy korzystamy” - dodaje Izabela Sulima.
Teraz możesz pisać na klawiaturze realnych rozmiarów z wygodnym układem klawiszy i wszystkimi skrótami klawiszowymi, którymi najczęściej się posługujesz. Stabilny, wbudowany stand utrzyma telefon lub tablet pod właściwym kątem, ułatwiając jednoczesne pisanie i czytanie wiadomości. Dzięki możliwości wyboru pomiędzy dwoma kolorami, klawiatura stylowo wtopi się w wystrój twego domu.

---------------------------------------------------------------------------
Dostępność
Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 będzie dostępna w sprzedaży w październiku 2014 roku w sugerowanej cenie detalicznej 219 zł.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej