Strona główna / Maszyneria / HP prezentuje nowe komputery PC klasy Premium
poniedziałek 19 czerwiec 2017 | Redakcja
HP prezentuje nowe komputery PC klasy Premium
Spectre x2, ENVY x360 i ENVY z pewnością zainspirują nowe pokolenie cyfrowych twórców. Wyróżnia je bowiem doskonała wydajność, wyjątkowe wzornictwo i innowacyjność.

Spectre x2, pierwszy luksusowy komputer HP z odłączanym ekranem zaprojektowany pod kątem funkcji Windows Ink (1) oferuje pełny pakiet, w tym precyzyjną kontrolę nad piórem sprawdzoną przez społeczność artystów, która zachwyci cyfrowych twórców. Nowe laptopy ENVY x360 i ENVY zapewniają niespotykaną wydajność, pozwalając użytkownikom pracować, tworzyć i bawić się bez żadnych kompromisów pod względem stylu lub funkcjonalności.

HP Spectre x2  to wydajność procesorów Intel Core 7. generacji, wytrzymałość zawiasu z nierdzewnej stali i obsługa funkcji Windows Ink w komputerze z odłączanym ekranem

 • Precyzyjne rysowanie w każdym trybie. Pióro z certyfikatem Windows Ink jest wrażliwe na nacisk, więc aspirujący artyści i twórcy mogą uzyskać szeroką gamę kreatywnych efektów, od zróżnicowanej grubości linii do subtelnego cieniowania i kolorowania. Ponadto wykonana ze stali nierdzewnej podpórka w kształcie litery U o zakresie ruchu 165 stopni umożliwia rysowanie pod dowolnym kątem i w każdych okolicznościach, jednocześnie zapewniając niezwykłą wytrzymałość w codziennym użytkowaniu.
 • Wzmocniona konstrukcja z materiałami wysokiej klasy. Aluminiowa obudowa produkowana na obrabiarce CNC i ciemnosrebrne wykończenie z podstawką w kolorze miedzi to idealne połączenie wysokiej wytrzymałości i wyrafinowanego wzornictwa.
 • Jasny, mocny ekran. Żywy ekran o przekątnej 12,3” i rozdzielczości 3K2K (3000x2000) (2) z 6 milionami pikseli oferuje nowy poziom rozrywki HD i umożliwia pracę w różnych warunkach oświetleniowych, zapewniając lepszą czytelność i widoczność fotografom i artystom graficznym.
 • Wytrzymała odłączana klawiatura. Pełnowymiarowa klawiatura z szybko reagującym szklanym touchpadem jest wyposażona w mocny magnes, który utrzymuje ją na miejscu w każdym trybie pracy.
 • Kamery wysokiej rozdzielczości. Tylna kamera o rozdzielczości 13MP, przednia kamera 5MP z szerokim zakresem dynamicznym (WDR) oraz kamera (3) na podczerwień na użytek Windows Hello.
 • Długi czas pracy na zasilaniu bateryjnym i HP Fast Charge.  Bateria starcza nawet na 8 godzin pracy (4),  technologia HP Fast Charge (5),  ładuje urządzenie od 0% do 50% w ciągu 30 minut.

 

Laptop HP ENVY 13 wyznacza nowe standardy mobilnej wydajności i produktywności, a ENVY 17 dorównuje wydajnością komputerom biurkowym

 • Wzornictwo .Wytrzymała metalowa obudowa w kolorze naturalnego srebra lub jedwabistego złota z eleganckim, podnoszącym sie zawiasem pozwala na swobodny przepływ powietrza, jednocześnie oferując większy komfort pisania.
 • Nieograniczona kreatywność. Laptop jest wyposażony w ekran UHD (6) zawierający ponad 8 milionów pikseli, cztery głośniki z oddzielnymi wzmacniaczami oraz kamerę HD WDR (3)z szerokim kątem widzenia, co pozwala płynnie przechodzić od pracy do trybu rozrywki.
 • Bezpieczeństwo. Opcjonalne urządzenie HP Secure Pad z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych oraz obsługa Windows Hello zapewniają, bezpieczeństwo i wygodę.
 • Wydajność, która pozwala na więcej. Praca wielozadaniowa jest łatwa dzięki najnowszym procesorom (7) Intel® Core™-i3, Intel® Core™-i5 i Intel® Core™-i7, a opcjonalna karta graficzna NVIDIA®  zapewnia większą rozdzielczość, krótszy czas reakcji i żywsze barwy osobom edytującym zdjęcia lub filmy.

 

Wszechstronny komputer konwertowalny HP ENVY x 360 15.6” może działać jako laptop lub tablet w każdym środowisku

 • Konwertowalna konstrukcja. Ekran z ledwie widocznym obramowaniem, jednoczęściowa obudowa z aluminium i płynnie działający zawias zapewniają wysoką jakość i trwałość w każdym trybie pracy. Modele z procesorem Intel są oferowane w kolorze naturalnego srebra, a modele z procesorem AMD – w kolorze ciemnopopielistego srebra.
 • Ekran gotowy do rysowania i streamingu. Certyfikowana obsługa Windows Ink (1) i precyzyjny rysik N-tig pozwalają łatwo robić notatki lub adnotować dokumenty zupełnie tak, jak piórem na papierze, a opcjonalny ekran UHD IPS oferuje ponad 8 milionów pikseli do oglądania wideo albo szczegółowej edycji obrazu.
 • Nowy standard produktywności. Sprawdzona wydajność i swoboda wyboru pozwalają użytkownikom łatwo pracować wielozadaniowo z najnowszymi procesorami (7,8) Intel® Core™-i5 and Intel® Core™-i7,  AMD A9 i A12, a możliwość zainstalowania nawet 16 GB pamięci DDR4 gwarantuje płynne działanie wielu aplikacji jednocześnie.

 

Ceny i dostępność (9)

 • HP Spectre x2 będzie dostępny na wybranych rynkach EMEA od czerwca br. w cenie od 1599 euro.
 • HP ENVY x360 15 będzie dostępny w regionie EMEA od czerwca br. w cenie od 899 euro z procesorem Intel i od 749 euro z procesorem AMD.
 • HP ENVY 13 będzie dostępny w regionie EMEA od czerwca br. w cenie od 899 euro.
 • Laptop HP ENVY 17 będzie dostępny w regionie EMEA od czerwca br. w cenie od 1099 euro.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej