Home Na czasie Po godzinach: barek do wina

Po godzinach: barek do wina

2 min
0
0
29,264
barek na wino

Nawet przez dwa tygodnie po odkorkowaniu butelki można cieszyć się naturalnym smakiem i aromatem wina. Urządzenie jest barkiem tylko z nazwy i przypomina raczej skomplikowaną maszynę, którą w istocie jest. A wszystko to, aby po godzinach, w skupieniu godnym trunku Bachusa, oddać się kontemplacji i rozmyślaniom o naszym biznesie.

Vinotemp International – wprowadził na polski rynek SoWine Home Wine Bar – unikalny domowy system przechowywania otwartych butelek z winem. SoWine chroni wino w otwartych butelkach utrzymując je w odpowiedniej temperaturze i zapobiegając oksydacji trunku poprzez odpompowanie powietrza z wnętrza. Produkt na pewno docenią znawcy wina oraz osoby hołdujące tradycji picia w niewielkich ilościach, którzy będą mogli teraz wybierać spośród szlachetnych win, bez obawy o utratę jakości po otwarciu. 

Na 2 butelki

SoWine mieści dwie butelki otwartego wina i pozwala wybrać optymalną temperaturę przechowywania dla wina czerwonego lub białego, poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku. Nowoczesny design i niewielkie wymiary urządzenia sprawiają, że może być ono eksponowane w każdym salonie lub kuchni, a  nawet – zaryzykujmy – w sali konferencyjnej. Urządzenie dostępne jest na Amazon , objęte jest 2 letnią gwarancją i kosztuje 179,99 $.

 

 

Bardziej pojemne konstrukcje można znaleźć na stronach np. Inventio.

Tak więc, po godzinach lub udanych negocjacjach pijmy wino. W umiarkowanych ilościach na pewno pomoże i nam, i naszemu biznesowi.

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Technologiczna rewolucja na rynku wynajmu sprzętu i maszyn budowlanych

Firma PreferRent oferuje pierwszą w Polsce aplikację umożliwiającą zautomatyzowane wyszuki…