Strona główna / Maszyneria / Zero martwych pikseli
piątek 19 czerwiec 2009 | Kasia Żabczyńska
Zero martwych pikseli
Trzyletnia gwarancja na monitor nie jest niczym wyjątkowym. Serwis door-to-door podwyższa standard serwisu choć również nie powala. Jednak 30 dni gwarancji na brak nieaktywnych pikseli w monitorze robi wrażenie. Jak dodamy do tego jeszcze dobrą charakterystykę techniczną - otrzymamy jeden z najlepszych monitorów na rynku.
Tagi: iiyama, monitor,

 

Monitor ten to pierwszy 20-calowy, panoramiczny panel iiyama wyświetlający obraz z rozdzielczością natywną (czyli rzeczywistą rozdzielczością w jakiej urządzenie zostało zbudowane i jest gotowe do pracy bez ingerencji wirtualnej z panelu sterowania) - 1600 x 900. To propozycja skierowana do użytkowników, którzy mają ograniczone miejsce na swoim biurku, a jednocześnie panel 19-calowy jest dla nich za mały.

Charakterystyka techniczna  

Dzięki dobrym parametrom technicznym E2008HDS będzie doskonałym uzupełnieniem multimedialnego centrum domowej rozrywki i wygodnym narzędziem do codziennej pracy. Czas reakcji na poziomie 2 milisekund gwarantuje stabilny obraz w czasie grania i oglądania filmów. Maksymalna powierzchnia robocza wynosząca 249.1x442.8 mm zapewnia komfort pracy z kilkoma aplikacjami jednocześnie. Monitor ten to także dobra jasność (250 cd/) i wysoki poziom kontrastu (30 000:1 ACR). E2008HDS to panel przyjazny środowisku naturalnemu (typowe zużyciu energii =25W+opcja jeszcze większego zredukowania poboru mocy poprzez przełączenie monitora do pracy w trybie ECO). Monitor wyposażony jest w cyfrowe złącze DVI-D (zgodne ze standardem HDCP), analogowe D-Sub oraz dwa głośniki stereo.

Kable w zestawie

Wszystkie potrzebne kable (sieciowy, audio, sygnałowy D-Sub i sygnałowy DVI-D) są standardowo dołączane do monitora. Model E2008HDS można też zawiesić na ścianie (zgodność ze standardem VESA 100 x 100 mm) oraz regulować jego kąt nachylenia o 20° do tyłu i 5° do przodu.

Gwarancja, cena, dostępność

Firma iiyama udziela klientom końcowym trzyletniej gwarancji producenta na wszystkie swoje produkty w systemie door-to-door oraz 30 dni gwarancji na monitory LCD "zero martwych pikseli na starcie”.  Warunek ten dotyczy wszakże monitorów zakupionych w autoryzowanych punktach sprzedaży iiyama (wykaz sieci sprzedaży na WWW.iiyama.pl). Sugerowana cena detaliczna brutto – 699 PLN. Monitor dostępny też w wersji tylko z wejściem analogowym w sugerowanej cenie 599 PLN (oznaczenie - E2008HDSV).

iiyama HD 22 cale

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej