Strona główna / Na czasie / Nowy Packard Bell EasyNote TSX
piątek 24 czerwiec 2011 | Cezary Tchorek-Helm
Nowy Packard Bell EasyNote TSX
Wysoka wydajność tego modelu to zasługa wykorzystania bardzo szybkich procesorów Intel Core drugiej generacji oraz kart graficznych NVIDIA GeForce. Ponadto do dyspozycji użytkowników oddano dysk twardy o pojemności do 750 GB, napęd optyczny (opcjonalnie możliwość instalacji odtwarzacza Blu-Ray), wieloformatowy czytnik kart pamięci (SD/MMC/MS/MS-Pro/xD) i kamerkę internetową.

Najnowszy EasyNote TSX wyposażony jest w panoramiczny, podświetlany diodami LED ekran o przekątnej 15,6 cala i rozdzielczości 1366 x 768 punktów.

Tech

Za bezprzewodową komunikację odpowiada moduł Wi-Fi, pracujący w standardzie „n” oraz Bluetooth (opcjonalnie w wersji 3.0). Dodatkowo EasyNote TSX oferuje szeroki zestaw złączy i portów, dzięki którym do notebooka możemy podłączyć praktycznie dowolne urządzenie zewnętrzne. Na bocznych krawędziach obudowy znajdziemy m.in. trzy porty USB, w tym jeden w standardzie USB 3.0, złącza audio oraz HDMI, które umożliwia przesyłanie obrazu i dźwięku w jakości HD do najnowszych modeli telewizorów, projektorów lub monitorów. EasyNote TSX dzięki technologii NVIDIA Optimus oraz pojemnej, 6-komorowej baterii, gwarantuje także długi, wynoszący około 4 godzin, czas pracy bez konieczności korzystania z zasilania sieciowego.

Estetyczny

W przypadku produktów Packard Bell duży nacisk kładziony jest na oryginalne wzornictwo i wysoką ergonomię. Najnowszy EasyNote TSX również pod tym względem spełnia wszelkie, nawet najbardziej wygórowane, wymagania.

Smukła i opływowa obudowa w kolorze miodowo-brązowym, sprawia wrażenie niezwykle lekkiej i ultra mobilnej konstrukcji, która z całą pewnością będzie wyróżniała się na tle konkurencyjnych produktów. Duża i wygodna klawiatura, płytka dotykowa z obsługą wielodotyku oraz szereg klawiszy funkcyjnych, które zapewnią dostęp do najczęściej wykorzystywanych aplikacji i funkcji znakomicie sprawdzają się podczas codziennej pracy.


Oprogramowanie

Packard Bell zadbał o bogaty zestaw oprogramowania dołączonego do notebooka. W komplecie z EasyNote TSX znajdziemy m.in. pełną wersję Adobe Photoshop Elements 9, doskonałego narzędzia do obróbki i katalogowania zdjęć oraz uniwersalny konwerter plików multimedialnych Cyberlink MediaEspresso 6, dzięki któremu możemy przenosić ulubione klipy filmowe z komputera do urządzeń przenośnych.

  • W europejskich sklepach najnowszy Packard Bell EasyNote TSX powinien zadebiutować jeszcze w maju bieżącego roku. Przewidywana cena urządzenia w podstawowej konfiguracji to 599 euro. W Polsce notebooki z tej serii powinny być dostępne w trzecim kwartale 2011.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej