Strona główna / Na czasie / Wystarczyło 48 godzin
poniedziałek 06 sierpień 2012 | Robert Kamiński
Wystarczyło 48 godzin
W niespełna 48 godzin po premierze przedprodukcyjnej wersji AutoMapy Android została ona numerem 1 pod względem wartości sprzedaży w polskim Google Play!

AutoMapa była jedną z najbardziej oczekiwanych aplikacji w Google Play. Premiera wersji Release Candidate w ciągu zaledwie kilku godzin zelektryzowała androidową społeczność, dzięki czemu w niespełna 48 godzin po premierze, AutoMapa została numerem 1 pod względem wartości sprzedaży w polskim Google Play!

AutoMapa Android jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line dla urządzeń spod znaku zielonego robota. Mapy dostępne są zawsze. Również wtedy gdy nie ma zasięgu ani GSM ani Wi-Fi. Dlatego bez obaw o koszty można korzystać z niej w Polsce i całej Europie.

Starter AutoMapy Android w cenie 4.99 pln umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji programu przez 7 dni. W tym również z technologii LiveDrive! pozwalającej na nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej. Po tym okresie użytkownik może, zależnie od swoich potrzeb, wykupić licencje czasową na 7 dni (19.99 zł), 90 dni (59.99 zł) lub na rok (119.99 zł).

Przez kilka najbliższych dni, na potrzeby ostatecznych testów AutoMapy Android ceny zostały znacznie obniżone do 4.99 pln (1/4 ceny) za licencje 7 dniową i 19.99 (1/3 ceny) za licencje 90 dniową. Co ważne, licencje wykupione w trakcie trwania testów zachowają swoją ważność również po publikacji finalnego produktu. Po wygaśnięciu subskrypcji, użytkownicy nadal mogą korzystać z przeglądarki mapy oraz pełnej bazy Użytecznych Punktów (POI).

AutoMapa Android w wersji Release Candidate dostępna jest zarówno w sklepie Google Play, jak i na stronie www.AutoMapa.pl.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej