Strona główna / Maszyneria / Będzie głośniej i lepiej
czwartek 11 sierpień 2011 | Informacja prasowa/E2H
Będzie głośniej i lepiej
A to za sprawą wydajnych, designerskich głośników z linii PSP można ubarwić podróż ożywiając dźwięki płynące z notebooka, odtwarzacza mp3 czy iPoda.

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, prezentuje nowe modele przenośnych głośników przeznaczonych do wszystkich popularnych urządzeń mobilnych posiadających złącze USB lub wejście 3.5mm.Przenośne głośniki Prestigio to trzy różnorodne stylistycznie formy, od klasycznych, eleganckich, poprzez pomysłowe w kształcie owalu, aż do całkowicie modernistycznych, przywodzących na myśl dekoracyjny gadżet. Dobra jakość dźwięku, czyste brzmienie, łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych, a wszystko to podane w intrygującej formule oraz kolorystyce.

Elegancki brąz, młodzieżowa, ognista czerwień, lub stonowany odcień szarości, to tylko niektóre z propozycji oferowanych przez producenta. Przenośne głośniki od Prestigio można podłączyć do wszystkich urządzeń audio za pomocą złącza USB lub kabla z wejściem 3.5mm.


Każda podróż, studencka impreza czy spotkanie w gronie znajomych nabierze kolorów, gdy muzyka płynie z nowych głośników Prestigio. Połączenie funkcjonalności z ciekawym wzornictwem jest propozycją dla osób poszukujących własnego, oryginalnego stylu.

Moc wyjściowa głośników wynosi 5W, a współczynnik zakłóceń THD to zaledwie 0,5%. W zestawie znajduje się kabel USB, audio oraz w zależności od modelu kabel 3.5mm.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej