Strona główna / Praca zdalna / Toshiba Tecra S11- notebook dla firmy
piątek 21 maj 2010 | Serwis prasowy/940
Toshiba Tecra S11- notebook dla firmy
Toshiba Tecra S11 – notebook dla firmy Zgodnie z zapowiedziami Toshiba kontynuuje wprowadzanie na rynek laptopów skierowanych do firm i instytucji. Na półki trafił właśnie nowy model Tecra S11-124 z procesorem Intel Core i5.

Tecra to flagowa seria biznesowych notebooków Toshiby. Są to komputery objęte 3 letnią gwarancją, którą można przedłużyć aż do 5 lat.

  • W modelach tej serii zostały zastosowane materiały i technologie, które mają na celu głównie bezpieczeństwo komputera i przechowywanych w nim danych. Są to np. magnezowa obudowa, specjalnie wzmocnione zawiasy, moduł tłumiący drgania ekranu czy klawiatura odporna na zalanie.
  • Tecra S11-124 pracuje w oparciu o procesor Intel Core i5. Posiada 4GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności 320GB. Obraz, generowany przez dedykowaną kartę graficzną firmy NVIDIA, jest wyświetlany na ekranie o przekątnej 39,6 cm (15,6 cala) zapewniającym wysoką rozdzielczość 1600x900 i podświetlenie LED. Złącze Mini DisplayPort pozwala zachować pełną jakość podczas korzystania z zewnętrznego wyświetlacza lub telewizora o wysokiej rozdzielczości. Do komputera można także podłączyć dedykowaną stację dokującą.
  • Komputer jest cały czarny. Na obudowie i wewnątrz zastosowano matowe tekstury. Klawiatura i ekran także są matowe. Sprzęt jest dostępny w sprzedaży z systemem operacyjnym Windows 7 Professional w wersji 64-bitowej. W zestawie znajduje się także DVD z systemem operacyjnym Windows XP Professional. Cena komputera wynosi ok. 3700 złotych.

Premiery Toshiby

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej