Home Biznes Wrike: Platforma do zarządzania pracą grupową

Wrike: Platforma do zarządzania pracą grupową

0
0
135

Wrike to sprawdzona platforma SaaS, oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu planowania, zarządzania projektami oraz koordynowania pracą grupową, które ułatwią funkcjonowanie zarówno małych firm, jak i dużych, złożonych przedsiębiorstw. Wrike wspiera szefów, kierowników projektów i liderów zespołów, oszczędzając ich czas przeznaczony na wykonywanie monotonnych prac administracyjnych, dzięki praktycznym narzędziom, takim jak wykres Gantta, interaktywny wykres obciążenia pracą, raporty generowane w czasie rzeczywistym, czy szablony zarządzania projektami. Wrike usprawnia pracę grupową, będąc funkcjonalną platformą z pełnym podglądem postępów bieżących prac, w której użytkownicy mogą przydzielać zadania, śledzić daty, udostępniać pliki i przekazywać swoje komentarze i uwagi.

Teraz platforma Wrike staje się jeszcze bardziej przystępna dla polskich firm, które mogą już w pełni korzystać z wszystkich jej funkcji w języku polskim.

 "Wrike"

Wrike to jeden z pierwszych programów do zarządzania pracą, który koncentruje się na maksymalizacji produktywności przy użyciu automatyzacji i tak zwanego „machine learning”. Wrike pozwala zautomatyzować wykonywanie cyklicznych prac administracyjnych, co pomaga pracownikom zaoszczędzić czas na ich wtórną realizację, dzięki czemu mogą oni skupić się na dostarczaniu jak najlepszych wyników swoich priorytetowych zadań. Automatyzacja Wrike obejmuje tworzenie projektów okresowych, automatyczne przydzielanie poleceń i koordynowanie aktualnych i nowych zadań. Możliwość przygotowania niestandardowego formularza dla bieżących projektów z przypisanymi do niego odpowiednimi wykonawcami i terminami, oszczędza godziny pracy i pomaga dostosować wspólne działania różnych zespołów i działów.

"Automatyzacja pracy jest kolejnym krokiem w kierunku poprawy wydajności operacyjnej każdej dużej lub małej firmy. Chodzi także o to, co jest najważniejsze w pozytywnym i wydajnym środowisku pracy – o ludzi, którzy każdego dnia, wykonując swoją pracę, dają z siebie wszystko. Inspirowanie ich do działania na ich najwyższym poziomie jest głównym celem Wrike. Chcemy docenić ich atuty, takie jak umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność, czy zarządzanie zespołem. Automatyzacja pracy staje się niezbędna w firmach, które chcą zbudować sprawny zespół cechujący się nieskazitelną i zawsze terminową realizacją swoich projektów" – powiedział o wizji firmy Andrew Filev, CEO i założyciel Wrike.

"Muszę przyznać, że nie wyobrażam sobie dnia w pracy bez korzystania z Wrike. Najbardziej praktyczną funkcją, która jest dla mnie jako Project Managera niezbędna to możliwość sprawdzenia statusu wszystkich projektów i zadań w jednym miejscu w ciągu kilku sekund. Dzięki łatwej w użyciu i intuicyjnej obsłudze, żaden z członków naszego zespołu nie miał problemów z szybkim przyswojeniem Wrike. Teraz nasza praca jest znacznie lepiej zaplanowana i bardziej przejrzysta,  w efekcie czego możemy zrealizować więcej projektów jednocześnie i jesteśmy efektywni finansowo" – powiedział Michał Tronina, Project manager w Osadkowski SA, firmie zapewniającej kompleksowe wsparcie produkcji rolnej w Polsce, która na co dzień korzysta z platformy Wrike.

Możliwość dostosowania się do konkretnych warunków pracy i potrzeb – to główne zalety platformy. Korzystając z Wrike, zespoły ds. rozwoju produktu i zespoły ds. marketingu, dzięki funkcji weryfikacji i zatwierdzania, która ułatwia przesyłanie opinii do dokumentów, zdjęć i filmów, mogą z łatwością wykorzystać swoją kreatywność, usprawniając proces nadzoru nad trwającymi projektami. Wrike umożliwia tworzenie i organizowanie działań według własnych, niestandardowych kategorii. Na przykład, dzięki funkcji Tablice, zespoły IT mogą sprawnie wykorzystać wszystkie zalety płynące z programowania metodą Agile.

Dodatkowo, Wrike integruje się z najpopularniejszymi aplikacjami wykorzystywanymi w trakcie prac zespołowych, takimi jak Gmail, Dysk Google, Slack, Box, Adobe Creative Suite, Salesforce i wieloma innymi.

Wrike jest używany przez ponad 15 000 firm w 120 krajach, a w 2017 roku firma po raz trzeci z rzędu została wpisana na listę Deloitte Fast 500™ jako jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Ameryce Północnej.

Możesz rozpocząć swój 14-sto dniowy okres próbny, klikając w LINK.

Warto zauważyć, że dla wielu firm alternatywą dla systemów zaawansowanych systemów jest oprogramowanie do zarządzania projektami, które ma sporo ciekawych funkcjonalności. Świetnie do zarządzania firmą sprawdza się polski IC Project. Warto przetestować, zwłaszcza że jest dostępna wersja bezpłatna, zaś przy większych zadaniach firma oferuje miesięczny abonament.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

10 najtańszych samochodów na abonament

Masz 10 tys. zł na wkład własny i zastanawiasz się jakie auto możesz wynająć, aby miesięcz…