Home Na czasie ANGA COM: Prędkość i niezawodność z produktami AVM i nowym WiFi 7!

ANGA COM: Prędkość i niezawodność z produktami AVM i nowym WiFi 7!

0
0
88

Na ANGA COM, wystawie i konferencji dla operatorów i dostawców rozwiązań szerokopasmowych, telewizyjnych i internetowych, firma AVM zaprezentuje swoje najnowsze produkty z obsługą Wi-Fi 7.

Wśród najnowszych produktów firmy AVM, które zostaną zaprezentowane na ANGA COM, znajduje się nowy router FRITZ!Box 6670 Cable. Jest to urządzenie dedykowane dla łączy kablowych wykorzystujących technologię DOCSIS 3.1. Router ten oferuje nie tylko gigabitowe prędkości, ale także obsługuje najnowszy standard Wi-Fi 7, zapewniający jeszcze wyższą szybkość i niezawodność połączenia bezprzewodowego. Dodatkowo, FRITZ!Box 6670 Cable został wyposażony w technologię Zigbee, umożliwiającą integrację z inteligentnymi urządzeniami w ramach rozwiązań Smart Home.

WiFi 7 na żywo

Firma AVM po raz pierwszy zaprezentuje również działanie Wi-Fi 7 na żywo. Jest to nowa generacja sieci bezprzewodowej, cechująca się mniejszymi opóźnieniami transmisji i większą wydajnością w porównaniu do poprzednich standardów. Dzięki temu użytkownicy będą mogli korzystać z jeszcze szybszego i bardziej stabilnego internetu bezprzewodowego.

Zawrotna prędkość – 10 Gb/s

W przypadku operatorów i dostawców poszukujących rozwiązań premium, AVM ma w ofercie wydajny trójpasmowy router FRITZ!Box 5690 Pro. Ten model zapewnia nie tylko obsługę Wi-Fi 7, ale także funkcję trójzakresowej sieci Mesh, co pozwala na optymalne pokrycie całego domu lub biura sygnałem Wi-Fi. Dla sieci optycznych, AVM oferuje router FRITZ!Box 5690 XGS, który osiąga imponującą prędkość 10 Gbit/s. Również ten model obsługuje Wi-Fi 7, zapewniając użytkownikom niesamowicie szybkie i stabilne połączenie.

Integracja oświetlenia LED

Podczas konferencji ANGA COM zostanie również zaprezentowane nowe FRITZ!Smart Gateway, które umożliwia integrację inteligentnego oświetlenia LED opartego na technologii Zigbee z routerem FRITZ!Box. Dzięki temu użytkownicy będą mogli wygodnie kontrolować oświetlenie za pomocą aplikacji na swoich smartfonach lub poprzez asystenta głosowego.

Warto również zaznaczyć, że wszystkie produkty AVM dostępne na ANGA COM obsługują aktualny standard łączności bezprzewodowej Wi-Fi 6. Ponadto, na wszystkich urządzeniach zainstalowana będzie najnowsza aktualizacja oprogramowania FRITZ!OS 7.50, która wprowadza ponad 150 nowych funkcji i ulepszeń, zapewniając jeszcze lepszą wydajność i użyteczność produktów FRITZ!.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Open source – bezpieczniejszy wybór dla biznesu?

Jeszcze kilkanaście lat temu wiele firm obawiało się korzystać z oprogramowania open sourc…