Home Na czasie Axis Communications stawia na rozwój i przenosi działalność operacyjną do nowego biura w Warszawie

Axis Communications stawia na rozwój i przenosi działalność operacyjną do nowego biura w Warszawie

0
0
104

Obok komfortowej przestrzeni biurowej, nowa siedziba obejmuje także nowoczesną i przestronną salę szkoleniową, salę demonstracyjną, salę konferencyjną oraz kafeterię i zaplecze techniczne. Nowe biuro firmy mieści się przy ul. Domaniewskiej 44 w Warszawie, na 1. piętrze budynku Platinium Business Park IV. Jego powierzchnia to ok. 300 m2. Warszawskie biuro Axis zatrudnia 8 pracowników.

"biuro

W uroczystości otwarcia nowego biura wziął udział Ray Mauritsson, CEO Axis Communications, który odwiedził Polskę po raz pierwszy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem dynamiki rozwoju rynku sieciowych systemów wizyjnych w Polsce i w tej części Europy. Miniony rok był dla nas bardzo udany. Zanotowaliśmy rekordowe wyniki sprzedaży netto, które przełożyły się na 15% wzrost (8 603 mln SEK, czyli ok. 1 091 mln USD). Zwiększyliśmy liczbę pracowników, najsilniejszy nacisk kładąc na inwestycje
w dział badań i rozwoju oraz sprzedaży.
Przed nami rok pełen wyzwań i kontynuacja stabilnego wzrostu. Mam nadzieję, że dzięki doskonałej partnerskiej współpracy zakończymy go kolejnym sukcesem – powiedział Ray Mauritsson.

Z kolei Anna Forsberg, Dyrektor Regionalna Axis na Europę Wschodnią, dodała: Widzimy w polskim rynku ogromny potencjał i z tego właśnie powodu głównie tutaj koncentrujemy działania, a także rozszerzamy kanały sprzedaży. Wprowadziliśmy w minionym roku na rynek kilka innowacyjnych produktów (m.in. modułowe kamery przeznaczone do bardzo dyskretnego monitoringu, radar, a także urządzenia z zakresu sieciowej kontroli dostępu i audio). Przełomem są kamery termowizyjne, dzięki którym możemy dotrzeć do nowej grupy klientów, zainteresowanych korzyściami płynącymi z monitoringu termicznego.

Jakub Kozak, dyrektor sprzedaży w Polsce i krajach bałtyckich, podkreślił: W modelu biznesowym Axis kluczową rolę odgrywa współpraca z partnerami, którzy są współautorami naszego sukcesu. Chcemy budować ich lojalność i podnosić wiedzę na temat produktów Axis, projektowania, instalowania
i konfigurowania mądrzejszych rozwiązań w zakresie systemów bezpieczeństwa. Teraz, mając do dyspozycji nowoczesne centrum szkoleniowe, będziemy mogli zaplanować obszerny i różnorodny system dzielenia się tym, w czym jesteśmy najlepsi, czyli wiedzą i innowacjami. 

Ceremonia otwarcia odbyła się 30 stycznia. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Ray Mauritsson. Honory gospodarza pełnił Jakub Kozak, który oprowadził gości po nowym biurze, dzieląc się interesującymi uwagami „od kuchni” na temat specyfiki pracy całego zespołu Axis.  

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Kradzieże haseł i przejmowanie zdalnego pulpitu

Wykorzystanie zewnętrznych usług zdalnych to najczęstsza stosowana przez hakerów metoda do…