Home Na czasie Blackberry Keyone oraz Blackberry Motion

Blackberry Keyone oraz Blackberry Motion

0
0
137

 

Bezpieczeństwo. Prywatność. Niezawodność. Wydajność. To kluczowe cechy, których wymagają użytkownicy smartfonów klasy korporacyjnej, a które to cechy można znaleźć w polecanych przez Android Enterprise Recommended modelach BlackBerry KEYone oraz BlackBerry Motion od  TCL Communication. Dziś potrzeba bezpieczeństwa mobilnego jest teraz ważniejsza niż kiedykolwiek, a coraz więcej przedsiębiorstw wybiera elastyczność systemu Android dla swoich firm. Dzięki nowemu programowi Android Enterprise Recommended od Google, duże i małe firmy mają teraz pewność w wyborze, wdrażaniu i zarządzaniu urządzeniami z systemem Android, idealnie dopasowaymi do potrzeb użytkowania w biznesie. A takimi właśnie są  BlackBerry KEYone i BlackBerry Motion. 

„To zaszczyt, że BlackBerry KEYone i BlackBerry Motion to jedne z pierwszych smartfonów zatwierdzonych w ramach programu Android Enterprise Recommended,” powiedział Alain Lejeune, Global General Manager dla oddziału  BlackBerry Mobile TCL Communication. „Jest to ważny element rozwoju naszego portfolio oraz kolejny krok, jaki podejmujemy w celu dostarczania nowoczesnych, wspieranych Androidem smartfonów BlackBerry i ciągłego podnoszenia jakości na rynku bezpiecznych i gotowych do pracy urządzeń mobilnych.” 

„Bezpieczeństwo ma nadrzędne znaczenie w dziesiejszym Enterprise of Things” powiedział Alex Thurber, SVP oraz GM Mobility Solutions w BlackBerry. „Wraz z TCL Communication, jesteśmy dumni, że możemy zaoferować firmom na całym świecie najbezpieczniejsze smartfony z systemem Android, które zwiększają produktywność dzięki funkcjom, jakich oczekują pracownicy.”

Certyfikowane przez Android Enterprise Recommended modele BlackBerry KEYone oraz BlackBerry Motion to gwarancja, że użytkownicy biznesowi korzystają z  najbezpieczniejszych smartfonów z systemem Android. Oznacza to, że smartfony z systemem Android spełniają wysokie wymagania stworzone i zatwierdzone przez Google, które będą obejmować aktualizacje zabezpieczeń (dostarczane co miesiąc przez BlackBerry Mobile), funkcje sprzętowe gotowe do pracy w biznesie oraz co najmniej jedną poważną aktualizację systemu operacyjnego. BlackBerry KEYone i BlackBerry Motion będą również obsługiwać rejestrację bezdotykową z systemem Android 8.0 Oreo™, którego aktualizacja spodziewana jest jeszcze tej wiosny[i].

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Cisco modernizuje infrastrukturę sieciową w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie

Wyremontowany Oddział Transplantologii został wyposażony w nowoczesną, bezprzewodową sieć …