Home Na czasie Blackberry Keyone oraz Blackberry Motion

Blackberry Keyone oraz Blackberry Motion

4 min
0
0
135

 

Bezpieczeństwo. Prywatność. Niezawodność. Wydajność. To kluczowe cechy, których wymagają użytkownicy smartfonów klasy korporacyjnej, a które to cechy można znaleźć w polecanych przez Android Enterprise Recommended modelach BlackBerry KEYone oraz BlackBerry Motion od  TCL Communication. Dziś potrzeba bezpieczeństwa mobilnego jest teraz ważniejsza niż kiedykolwiek, a coraz więcej przedsiębiorstw wybiera elastyczność systemu Android dla swoich firm. Dzięki nowemu programowi Android Enterprise Recommended od Google, duże i małe firmy mają teraz pewność w wyborze, wdrażaniu i zarządzaniu urządzeniami z systemem Android, idealnie dopasowaymi do potrzeb użytkowania w biznesie. A takimi właśnie są  BlackBerry KEYone i BlackBerry Motion. 

„To zaszczyt, że BlackBerry KEYone i BlackBerry Motion to jedne z pierwszych smartfonów zatwierdzonych w ramach programu Android Enterprise Recommended,” powiedział Alain Lejeune, Global General Manager dla oddziału  BlackBerry Mobile TCL Communication. „Jest to ważny element rozwoju naszego portfolio oraz kolejny krok, jaki podejmujemy w celu dostarczania nowoczesnych, wspieranych Androidem smartfonów BlackBerry i ciągłego podnoszenia jakości na rynku bezpiecznych i gotowych do pracy urządzeń mobilnych.” 

„Bezpieczeństwo ma nadrzędne znaczenie w dziesiejszym Enterprise of Things” powiedział Alex Thurber, SVP oraz GM Mobility Solutions w BlackBerry. „Wraz z TCL Communication, jesteśmy dumni, że możemy zaoferować firmom na całym świecie najbezpieczniejsze smartfony z systemem Android, które zwiększają produktywność dzięki funkcjom, jakich oczekują pracownicy.”

Certyfikowane przez Android Enterprise Recommended modele BlackBerry KEYone oraz BlackBerry Motion to gwarancja, że użytkownicy biznesowi korzystają z  najbezpieczniejszych smartfonów z systemem Android. Oznacza to, że smartfony z systemem Android spełniają wysokie wymagania stworzone i zatwierdzone przez Google, które będą obejmować aktualizacje zabezpieczeń (dostarczane co miesiąc przez BlackBerry Mobile), funkcje sprzętowe gotowe do pracy w biznesie oraz co najmniej jedną poważną aktualizację systemu operacyjnego. BlackBerry KEYone i BlackBerry Motion będą również obsługiwać rejestrację bezdotykową z systemem Android 8.0 Oreo™, którego aktualizacja spodziewana jest jeszcze tej wiosny[i].

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Do 2024 roku dwie trzecie firm przeniesie się do chmury. Tylko co czwarta ma plan, jak to zrobić

Gartner prognozuje, że do końca 2024 roku dwie trzecie zasobów firmowych znajdować się będ…